روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منصور قنبرزاده: استراماچونی چون فسخ کرده نمی تواند به استقلال برگردد از منبع طرفداری. "

منصور قنبرزاده: استراماچونی چون فسخ کرده نمی تواند به استقلال برگردد

منصور قنبرزاده عضو هیات رییسه سازمان لیگ درباره شرایط بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال و قانون منع به کارگیری خارجی ها در لیگ برتر ایران صحبت کرد.به گزارش طرفداری، منصور قنبرزاده در مورد اینکه آیا می توان برای بازگشت استراماچونی قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی را دور زد، گفت:قانون می گوید او نمی تواند برگردد. چون وزارت ورزش خودش در این موضوع پیش قدم بوده و مالک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است به خود این وزارت برمی گردد ولی هر سه معاون وزارت ورزش گفته اند که پایبند به این قانون هستند.عضو هیأت رییسه سازمان لیگ درباره این که گفته می شود چون استراماچونی در ایران کار کرده می تواند برگردد، عنوان کرد:متولیان اجرایی فدراسیون فوتبال یعنی جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت و فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات در این مورد توضیح دادند. استراماچونی فسخ قرارداد کرد و بعد از او فرهاد مجیدی به استقلال آمد. هر وقت قراردادی فسخ می شود آن مربی خارج شده و در واقع طبق مقرراتی که وجود دارد آخرین مربی فرهاد مجیدی بوده و عملا حتی اگر استقلال بخواهد استراماچونی را بیاورد باید قرارداد جدید با شرایط جدید ببندد که مشمول این قانون می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " منصور قنبرزاده: استراماچونی چون فسخ کرده نمی تواند به استقلال برگردد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×