روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس از برانکو دلجویی می کند از منبع طرفداری. "

باشگاه پرسپولیس از برانکو دلجویی می کند

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به فیفا مدعی شد که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق باشگاه یک ماه دیگر برای پرداخت مطالبات زمان داده است. ادعایی که برانکو آن را را رد کرد!به گزارش طرفداری، شایعه مهلت 30 روزه برانکو به پرسپولیس برای پرداخت مطالبات روی خروجی برخی رسانه ها قرار گرفت. احتمالا انتشار این خبر ریشه در نامه باشگاه پرسپولیس به فیفا داشته است. باشگاه پرسپولیس در بخشی از نامه روز گذشته (13 سپتامبر) خود به فیفا نوشت:امروز (13 سپتامبر 2020) با آقای برانکو ایوانکوویچ در عمان دیدار کردیم و ایشان 30 روز بیشتر برای پرداخت مطالباتش به پرسپولیس مهلت داد.ماجرا از این قرار است که باشگاه پرسپولیس یک بازرگان را به عنوان واسطه به دیدار برانکو ایوانکوویچ در عمان فرستاد. بعد از این جلسه، پرسپولیسی ها مدعی شدند خطری در رابطه با پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس را تهدید نمی کند. امروز نیز خبر مهلت 30 روزه برانکو به پرسپولیس منتشر شد. اتفاقی که عصبانیت برانکو ایوانکوویچ را در پی داشت!برانکو ایوانکوویچ گفت:یکی دو روز پیش بود که فردی با عنوان اینکه نماینده باشگاه پرسپولیس است نزد من آمد و گفت می خواهد با من قرار بگذارد. این فرد که در واقع یک بازرگان است و مدارک کار او را در اختیار دارم با نامه ای از طرف باشگاه نزدم آمد و خواستار فرصت برای پرداخت مطالباتم از باشگاه پرسپولیس شد که درخواست او را رد کردم اما در کمال تعجب شنیدم مسئولان باشگاه در فضای مجازی و رسانه ها عنوان کردند از من فرصت گرفته اند. هواداران پرسپولیس بدانند من نه کتبا و نه شفاها با این درخواست موافقت نکردم. وقتی این رفتارها با من صورت می گیرد چطور حرف این آقایان را قبول کنم؟ هواداران به من حق بدهند بعد از 24 ماه دروغ شنیدن حرف ها را باور نکنم.مشخص است که برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس مهلت نداده، اما نکته تعجب برانگیز ماجرا اینجاست که چرا پرسپولیس رونوشت نامه به فیفا را برای برانکو هم ارسال کرده است؟! ممکن است این بین، واسطه باشگاه پرسپولیس مذاکراتش با برانکو را به درستی انتقال نداده باشد. اینطور به نظر می رسد بازرگان مذکور موافقت برانکو با مهلت 30 روزه را به باشگاه اعلام کرده باشد. ادعایی که برانکو تکذیبش کرد. البته شاید هم باشگاه پرسپولیس تصمیم داشته برانکو ایوانکوویچ را در عمل انجام شده بگذارد.با این حال پرسپولیسی ها می گویند با این نامه قصد داشتند فیفا را از مذاکره با برانکو جهت گرفتن مهلت یک ماهه آگاه کنند وگرنه رونوشت نامه را برای برانکو نمی فرستادند. شنیدیم باشگاه پرسپولیس قصد دارد با ارسال یک نامه، از سرمربی سابق پرسپولیس دلجویی کند. باید دید که این نامه برانکو را قانع و از عصبانیت او کم می کند؟پرسپولیسی ها باید امیدوار به کوتاه آمدن برانکو باشند. اگر برانکو و وکیلش قصد شکایت در این خصوص را داشته باشند، پرسپولیس به دردسر بزرگی می افتد. در این صورت نامه باشگاه پرسپولیس جعل محسوب می شود و جعل هم از موارد بسیار حساس برای فیفا است. در صورت اثبات جعل، پرسپولیس احتمالا با جریمه سنگین و محکومیت قطعی مواجه می شود.همچنین بخوانید:

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس از برانکو دلجویی می کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×