روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت بیژن طاهری بعد از 33 سال به محمدان بنگلادش! از منبع طرفداری. "

بازگشت بیژن طاهری بعد از 33 سال به محمدان بنگلادش!

بیژن طاهری در آستانه قبول هدایت باشگاه محمدان بنگلادش قرار گرفته است. محمدان بنگلادش باشگاهی است که بیژن طاهری 33 سال قبل در آن بازی می کرد.به گزارش طرفداری، 2 روز پیش خبر حضور بیژن طاهری در کادرفنی نساجی رسانه ای شد و البته این مربی خیلی زود اعلام کرد تمایلی برای حضور در این تیم ندارد.حالا با گذشت چند روز خبر می رسد بیژن طاهری با پیشنهاد سرمربیگری از باشگاه محمدان بنگلادش روبرو شده است. او 33 سال پیش در این تیم بازی می کرد و حالا می تواند در یک پست جدید در این تیم فعالیت کند.طاهری در مصاحبه ای که با یک روزنامه بنگلادشی انجام داده، ابراز تمایل کرده در این تیم فعالیت کند و در انتظار اجازه سفر به این کشور است تا در صورت توافق نهایی با مدیران باشگاه محمدان، قرارداد خود را با این تیم امضا کند. بیژن طاهری 33 سال پیش وقتی ناصر حجازی سرمربی محمدان بود، پیراهن این تیم بنگلادشی را می پوشید. طاهری با 34 گل زده در 26 بازی، هنوز رکورددار گلزنی در بنگلادش است. یکی از معروف ترین گل های طاهری به بازی محمدان - پرسپولیس بر می گردد که طرفداران محمدان هنوز از آن روز به نیکی یاد می کنند.تصویری از روزنامه بنگلادشی و مصاحبه با بیژن طاهریرسانه های بنگلادشی هنوز ارتباط خود با طاهری را حفط کرده اند. این تصویری که می بینید تازه ترین گفتگوی بیژن طاهری با رسانه های ورزشی بنگلادش است.همچنین بخوانید:بیژن طاهری: به دلیل مشغله ای که دارم نمی توانم به نساجی برومبیژن طاهری دستیار وحید فاضلی در نساجی شد

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بازگشت بیژن طاهری بعد از 33 سال به محمدان بنگلادش! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×