روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن | ادعای مدیر برنامه بازیکن عراقی: همه تلاش کردند بشار بماند اما بی فایده بود از منبع طرفداری. "

بشار رسن | ادعای مدیر برنامه بازیکن عراقی: همه تلاش کردند بشار بماند اما بی فایده بود

هواداران پرسپولیس شب گذشته را با شوک خبرهای جدایی بشار رسن پشت سر گذاشتند. حال مدیر برنامه های این بازیکن از خواسته بشار برای جدایی می گوید.به گزارش طرفداری، بهروز دژبد مدیر برنامه های بشار رسن در استوری اینستاگرام خود نوشت:در این 3 سال که بشار با پرسپولیس بود همیشه این شانس را داشت که قراردادش را فسخ کند و به پیشنهادات بهتر پاسخ دهد ولی حتی یک بار هم به این موضوع فکر نکردیم. حتی وقتی 10 ماه بدون حقوق بازی کرد. بشار می توانست یک ماه پیش به عنوان بازیکن آزاد جدا شود ولی می خواست به تیمش کمک کند و در بازی های آسیایی هم برای باشگاه درآمدزایی کند. نه مدیریت نه کادر فنی و نه خود من راضی به رفتن بشار نیستیم و نهایت تلاش شد که او بماند. مخصوصا آقای رسول پناه و آقا یحیی ولی این تصمیم شخصی بشار است که دلایل خودش را دارد. پنجشنبه در لایو اینستاگرام و در مصاحبه این دلایل را عنوان می کند. همانطور که بشار با دل و جانش و به خاطر هوادار تلاش کرد شاید حقش این باشد که همه ما هم به تصمیم او برای آینده اش اخترام بگذاریم و ندانسته شخص و اشخاصی را متهم نکنیم و تحت فشار نگذاریم. هرچند می دانم بسیار سخت است...این در حالیست که دقایقی پیش طرفداری خبر از تصمیم یحیی گل محمدی برای بشار رسن داد. یحیی به هیچ وجه موافق جدایی بشار نیست و از او خواسته در تمرینات تیم حاضر شود.همچنین بخوانید:تصمیم آخر یحیی گل محمدی به بشار اعلام شد؛ قرارداد داری، بیا سر تمرین

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بشار رسن | ادعای مدیر برنامه بازیکن عراقی: همه تلاش کردند بشار بماند اما بی فایده بود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×