روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی: به شدت با جدایی بشار مخالفم / بازیکنان در تمرین امروز حاضر می شوند از منبع طرفداری. "

یحیی گل محمدی: به شدت با جدایی بشار مخالفم / بازیکنان در تمرین امروز حاضر می شوند

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در پیام مهمی خطاب به هواداران علاوه بر تاکید بر مخالفت خود با جدایی بشار رسن و سایر بازیکنان، ابراز امیدواری کرد مشکلات تیم به زودی حل شود.به گزارش طرفداری، در پیام یحیی گل محمدی آمده است:با توجه به نگرانی های هواداران عزیز ذکر برخی نکات را ضروری می دانم؛باشگاه امروز به بازیکنان فصل قبل گفته برخلاف قول داده شده فعلا بخاطر مشکلات مالی و اولویت در پرداخت به برانکوی عزیز نمی توانیم پرداختی داشته باشیم.بازیکنان تاریخ ساز و با غیرت تصور می کردند با توجه به اظهار نظرها مبنی بر تامین بدهی به برانکو این مشکل حل شده و پس از دو سه بار منتفی شدن وعده پرداخت باقی مانده مطالبات و آپشن ها، 20 مهر حتما طلب شان پرداخت می شود اما اکنون مشخص شده معادلات باشگاه بهم خورده و مبلغ طلب برانکو بطور کامل تامین نشده و همچنین باشگاه اکنون توان پرداخت به آنها را ندارد. بازیکنان زحمتکش تیم هم با آگاهی از این موضوع و مشکلات بوجود آمده، در تمرین امروز حضور خواهند یافت.کاش این مسائل قبل از شروع تمرینات و موعد پرداخت در یک جلسه مشترک به آنها اعلام می شد. ضمنا قرارداد اغلب بازیکنان پر افتخار ما یک چهارم پایه قرارداد برخی تیم ها است و آنها در صورت افتخار آفرینی در لیگ و آسیا حدود سی تا پنجاه درصد آپشن دریافت می کنند.همین نفرات بودند که آپشن های قرارداد لیگ هجدهم را اواخر لیگ نوزدهم و پس از کسر سی درصد دریافت کردند و نهایت همکاری را با باشگاه خود داشته اند و در زمره تاریخ سازان باشگاه بزرگ پرسپولیس هستند و شایسته نهایت احترام و تقدیر و فراموش نکنیم این بازیکنان با کمترین امکانات و با از خود گذشتگی توانستند به فینال راه پیدا کنند. از هواداران عزیز خواهش می کنم مراقب کسانی که دنبال ایجاد اختلاف بین شما و بازیکنان هستند، باشند.ضمنا امیدوارم مشکل قرارداد برخی نفرات باتعصب تیم مثل خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، رادوشوویچ و... با مذاکرات در فضایی منطقی حل و فصل شود و هیچ بازیکنی از جمع ما جدا نشود و پیشنهادات دیگر تیم ها به برخی نفرات هم دردسرساز نشود.تاکید می کنم به شدت با جدایی بشار عزیز مخالفم و مخالفت من با جدایی بشار را همه می دانستند امیدوارم او هر چه زودتر این پیشنهاد قطری را فراموش کند.هواداران عزیز؛ می دانم استرس زیادی متحمل شده اید. حقیقتا خودم هم درد دل هایی دارم و همچون شما نگران برخی مسائل هستم اما ان شاءالله با پیگیری باشگاه و هیات مدیره، نگاه مثبت بازیکنان و دعا و انرژی مثبت شما یکایک مشکلات و چالش ها حل شود و بتوانیم با تمرکز و آرامش اماده مسابقات شویم. برخی چالش ها ریشه در مسائل مالی دارد و برخی هم با انعطاف و پیگیری و بررسی ان شاءالله حل می شود.بیشتر بخوانید:تصمیم آخر یحیی گل محمدی به بشار اعلام شد؛ قرارداد داری، بیا سر تمرین

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " یحیی گل محمدی: به شدت با جدایی بشار مخالفم / بازیکنان در تمرین امروز حاضر می شوند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×