روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشاگری بیژن طاهری | از شفر تا حجازی، از دربی تا بنگلادش از منبع طرفداری. "

افشاگری بیژن طاهری | از شفر تا حجازی، از دربی تا بنگلادش

بیژن طاهری، مربی اسبق استقلال مقابل دوربین طرفداری قرار گرفته و به بسیاری از ابهامات پاسخ داد.گفتگوی بیژن طاهری با فرزام محمد علیها به نوعی پاسخ تمام سوالات استقلالی هاست. از اتفاقات و جریانات داخل باشگاه استقلال در زمان شفر تا ماجرای چیپ جنجالی دربی و قهرمان نشدن استقلال، موضوعاتی است که بیژن طاهری در مقابل دوربین طرفداری از آن پرده برداشته است. در این گفتگوی جذاب سری هم به گذشته ها زدیم و در خصوص حجازی، بازی پرسپولیس و محمدان بنگلادش و اتفاقاتی که افتاد صحبت کردیم. همین صحبت ها بهانه ای شد تا مشخص شود تیم محمدان بیژن طاهری رو به عنوان سرمربی می خواد.این گفتگو در سه قسمت روزهای جمعه و شنبه تقدیم شما می شود و برنامه ویژه طرفداری برای این روزهای تعطیل است.شفر از زمانی که با برتی فوکس همبازی بوده، از لوتار ماتئوس می گفت. فکر نمی کنم کسی که آلزایمر داشته باشد اتفاقات 30 یا 40 سال پیش را به یاد داشته باشد.....فکر می کنم لطمه آن را استقلال دید که به ورزشگاه نفت راهش ندادند. با هیچ سرمربی ای نمی سازند و می توانند خیلی راحت زیر آب هرکسی را بزنند. وقتی می خواهند کمر به نابودی یک تیم ببندند، به همه جا چنگ میندازند. به نظرم آن ها که می خواستند تیم را نابود کنند تا نتیجه نگیرد، آن جا به هدفشان رسیدند. همه اتفاقات این چند ساله از داخل باشگاه بوده است.......قبل از بازی در رختکن اختلافاتی بین دکتر ستوده و فرهاد بوده است........اگر واقعا انقدر کمبود کریم باقری را دارید، یک سال قرضی او را به استقلال بیاورید.........یک نکته ای را می خواهم به باشگاه استقلال یادآور بشم. از استقلال شکایت نکردم و نخواهم کرد ولی واقعا یک مرد پیدا شود پول من را بدهد چون دو سال در باشگاه زحمت کشیدم ولی پول من را ندادند. امیدوارم یک نفر این موضوع را بررسی کند و پول من، اشکان نامداری و زرندی را بدهد........بله در آن بازی اتفاقاتی افتاد که ناصر خان را ناراحت کرد. نمی توانم بگویم چه اتفاقاتی بوده است. فکر می کنم اگر بگویم درست نباشد و بعد از این که دوربین ها قطع شد به شما می گویم....

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشاگری بیژن طاهری | از شفر تا حجازی، از دربی تا بنگلادش از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×