روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس | عادت جدید سرخ ها؛ بازی بدون پهلوان و امیری از منبع طرفداری. "

پرسپولیس | عادت جدید سرخ ها؛ بازی بدون پهلوان و امیری

به گزارش طرفداری، سرخ ها در بازی های اخیرشان بدون وحید امیری و احسان پهلوان به میدان می روند.با توجه به شرایط خاص مان و اینکه 20 روز دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا با تیم صعود کننده از شرق بازی کنیم، شرایط به شکلی است که باید هماهنگی لازم بین نفراتی که قرار است در آن مسابقه برای ما بازی کنند به وجود بیاوریم.این یکی از مهم ترین نکته های بود که یحیی گل محمدی در نشست خبری دیروز خود برزبان آورد. یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی با حریف مشهدی خود با بیان این جملات تاکید کرد تصمیم دارد به نفراتی میدان دهد که می تواند در فینال آسیا به میدان بروند.به همین دلیل پرسپولیس امروز هم مثل بازی قبل مقابل نفت مسجد سلیمان بدون پهلوان و امیری بازی را آغاز کرد. به هر ترتیب با تصمیم گل محمدی، پرسپولیس باید به بازی بدون وحید امیری و احسان پهلوان عادت کند. نفراتی که در فینال لیگ قهرمان آسیا غایب هستند.همچنین بخوانید:پرسپولیس - شهرخودرو / گزارش زنده

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس | عادت جدید سرخ ها؛ بازی بدون پهلوان و امیری از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×