روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کری خوانی دوستانه مجتبی محرمی و شاهین بیانی در رادیو؛ پیروزی نه، پرسپولیس از منبع طرفداری. "

کری خوانی دوستانه مجتبی محرمی و شاهین بیانی در رادیو؛ پیروزی نه، پرسپولیس

پرسپولیس و استقلال فردا در دربی 94 به مصاف هم می روند. مجتبی محرمی و شاهین بیانی در گفتگو با برنامه رادیو ایران، درخصوص این بازی صحبت کردند.به گزارش طرفداری، شاهین بیانی درباره این بازی گفت:من فکر می کنم که با توجه به نبود هواداران، استرس بازیکنان کمتر خواه بود. امیدوارم یک بازی خوب ببینیم. دربی تهران نماد فوتبال ایران است. امیدوارم تیمی که لایق است به حق خود برسد. فکر می کنم که استقلال شرایط بدی ندارد و امیدوارم که دربی را ببرند و قهرمان لیگ شوند.مجتبی محرمی درخصوص صحبت های بیانی گفت:من هم موافقم که استرس بازی فردا کمتر است. آقا شاهین بزرگ ماست ولی منم می گویم که پرسپولیس می برد. پرسپولیس هم برای بردن به زمین می رود.مجتبی محرمی ادامه داد:بازی فردا بسیار حساس است و بردن استقلال هم مثل این است که لیگ را ببریم.شاهین بیانی گفت:من به نتیجه کار ندارم و امیدوار هستم که بازی خوبی شاهد باشیم. امیدوارم که هواداران در فضای مجازی استرس بازیکنان را کم کنند و بازی زیبایی ببینیم.بیانی افزود:دربی با همه بازی ها فرق دارد. شرایط دو تیم را کنار بگذارید. تیم هایی که از موقعیت هایی که به دست می آورند می توانند استفاده کنند، می توانند برنده بازی باشند.استقلال عملکرد خوبی در خط حمله داشته است و بازیکنان خوبی در این پست دارد. در مقابل هم پیروزی خط دفاع خوبی دارد.ناگهان مجتبی محرمی به میان صحبت های بیانی آمد و گفت:پرسپولیس.بیانی گفت:بله پرسپولیس. ما همیشه می گوییم پرسپولیس. مهم نیست.و افزود:من امیدوارم که هواداران دو تیم از بازی تیم شان راضی باشند.شاهین بیانی درخصوص پیش بینی نتیجه گفت:دوست دارم که استقلال برنده شود. فقط هم بخاطر هواداران استقلالبازهم مجتبی محرمی در یانه صحبت های بیانی گفت:ما هوادار نداریم شاهین؟که بیانی گفت:چرا. ولی خب شما قهرمان هایی داشته اید.در پایان گفتگو نیز دو پیشکسوت به تعریف و تمجید از هم پرداختند و یک قرار برای دیدن هم گذاشتند که در نوع خود جالب بود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کری خوانی دوستانه مجتبی محرمی و شاهین بیانی در رادیو؛ پیروزی نه، پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×