روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بهتاش فریبا: نقطه قوت استقلال خط حمله است، سرعت مطهری و خلاقیت قائدی! از منبع طرفداری. "

بهتاش فریبا: نقطه قوت استقلال خط حمله است، سرعت مطهری و خلاقیت قائدی!

بهتاش فریبا، یکی از کارشناسان طرفداری در ویژه برنامه دربی 94 بود. استقلال و پرسپولیس تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. پیش از آغاز این تقابل جذاب، صحبت های کارشناسان و پیشکسوتان سرخابی را از دست ندهید.سلام خدمت سایت طرفداری، امیدوارم همه به دور از کرونا باشیم. در حال نزدیک شدن به بازی دربی هستیم، دیداری که همیشه حساسیت خود را داشته است. این بازی هم به دلیل نزدیک بودن امتیازات دو تیم به صورتی که اگر پرسپولیس بازی های عقب افتاده خود ببرد، می تواند یک بازی شش امتیازی باشد. به جهت فنی هم اگر بخواهیم صحبت کنیم می توانیم بگوییم می تواند تقابل دو دروازه بان باشد چون هر دوی آن ها بهترین تیم هایشان و ایران بودند. حامد لک و رشید مظاهری خیلی خوب و با انرژی بازی کردند. فکر می کنم 20 دقیقه اول این بازی مربوط به جنگ فیزیک وسط زمین می شود و پس از 20 دقیقه شاید تیم ها بتوانند شکل خود را پیدا کنند. هر تیمی نقاط ضعیف و قوتی دارد. اگر بخواهیم راجع به نقاط قوت استقلال خط به خط صحبت کنیم، هر دو دفاع وسط های ما در بازی هایی که انجام شده خیلی خوب کار کردند به خصوص اگر رشید مظاهری هم جز دفاع حساب کنیم می توانم بگویم سه نفر آخر ما خیلی خوب بازی می کنند. دفاع راست و چپ ما هم خوب هستند. در هافبک ما مسعود ریگی را داریم که توپ گیری موفق بوده و خیلی ساده و در اختیار تیم بازی می کند. مهدی پور چند بازی است از اول بازی می کند و خود را جا انداخته است. نقطه قوت تیم ما خط حمله است، جایی که ارسلان مطهری با دوندگی زیاد و قائدی با سرعت و خلاقیتی که دارد می تواند خطر ساز باشد. خط دفاع پرسپولیس هم بد نیست، خط هافبک آن ها هم خوب است. خیلی از لحاظ خط حمله نمی توان گفت که درجه یک هستند ولی پرسپولیس همیشه خطرناک است. همانطور که گفته شد جنگ اصلی وسط زمین است. پرسپولیس کلا یک تیمی است که راست رو است یعنی بیشتر از سمت جایی که سیامک نعمتی بازی می کند حمله می کند. هافبک هایشان به خصوص نوراللهی خیلی خوب اضافه می شوند. عالیشاه خوب بازی می کند و سرپاست. فکر می کنم بیشترین زیبایی این بازی می تواند مربوط به جدال خط حمله استقلال و خط دفاع پرسپولیس باشد. یعنی جایی که نقطه قوت استقلال است و دو دفاع وسط پرسپولیس هم خوب هستند، سیدجلال حسینی با آن سن و سال خوب بازی می کند. فاصله بین دفاع های کنار و وسط پرسپولیس می توند پاشنه آشیل این تیم باشد. مثلا فاصله عرضی که بین نعمتی و کنعانی زادگان هست، اگر در آن فضا قائدی که سرعت و خلاقیت خوبی دارد را صاحب توپ کنیم، او می تواند خطرساز باشد. در هر صورت قبل از هر چیز امیدواریم بازی خوبی انجام شود و طبیعتا دوست دارم استقلال بازی را ببرد. نزدیک بودن امتیازات هم می تواند حساسیت این بازی را بیشتر کند. امیدوارم شاهد بازی خوبی از هر دو تیم باشیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بهتاش فریبا: نقطه قوت استقلال خط حمله است، سرعت مطهری و خلاقیت قائدی! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×