روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیوس: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است از منبع طرفداری. "

پیوس: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است

دربی پایتخت امروز (دوشنبه) در حالی برگزار می شود که تیم فوتبال پرسپولیس پس از فینال آسیا هنوز نتوانسته طعم برد را در لیگ برتر بچشد. سرخپوشان اما همچنان تنها تیم بدون شکست لیگ بیستم هستند. سه تساوی متوالی پرسپولیس موجب شده تا انتقاداتی علیه این تیم در آستانه تقابل با استقلال مطرح شود.به گزارش طرفداری، فرشاد پیوس، پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگو با ایرنا، در مورد شهرآورد پیش رو، انتقاداتی که علیه سرخپوشان مطرح می شود، عدم گلزنی مهاجمان و ... صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید:ابتدا نظر شما در مورد شهرآورد پیش رو چیست؟به نظر من بازی خوب و جانداری را شاهد خواهیم بود. استقلال برای حفظ جایگاهش در جدول تلاش می کند و پرسپولیس برای قطع کردن نوار تساوی ها. به همین خاطر پیروزی در این شهرآورد می تواند از همه نظر برای پرسپولیس اتفاق خوبی محسوب شود.پرسپولیس پس از فینال آسیا نتوانسته طعم برد را بچشد. موضوعی که موجب شده تا انتقادات زیادی علیه این تیم مطرح شود.فینال آسیا دیگر تمام شده و باید نگاه رو به جلو داشته باشیم. به نظر من از این بازی، نوار تساوی ها قطع خواهد شد. همین موضوع انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد تا برنده بازی باشند.انتقادات علیه پرسپولیس منطقی است؟پرسپولیس بهترین بازیکنان و کادر فنی را دارد که با نایب قهرمانی در آسیا و قهرمانی در غرب آسیا خودشان را ثابت کردند. پرسپولیس از طرفی هنوز تیم بدون شکست لیگ است و به نظر نمی رسد در این شرایط این انتقادات منطقی باشد.به نظر شما پرسپولیس در حال حاضر با کیفیت مطلوبی فوتبال بازی می کند؟پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران و در تمام مسابقاتش از نظر آماری تیم برتر میدان بوده است. انتظارات از پرسپولیس بالا است و این طبیعی هم است که هواداران بهترین تیم ایران فقط از تیمشان پیروزی بخواهند اما پرسپولیس تنها در گلزنی با بدشانسی مواجه است و فوتبال خوبی را به نمایش می گذارد.مهاجمان پرسپولیس همچنان در گلزنی مشکل دارند. این موضوع را چطور می بینید؟اتفاقا پرسپولیس مهاجمان خوب و آماده ای دارد و امیدوارم از این بازی آنها بتوانند گلزنی شان را استارت بزنند. مهاجمان پرسپولیس پرس را از دفاع حریف خوب انجام می دهند که این نکته بسیار مثبتی در خط حمله پرسپولیس است. امیدوارم مهاجمان در زدن ضربات آخر هم دقت کنند تا این فشار از روی آنها برداشته شود.سایر خطوط پرسپولیس را نسبت به حریف چطور ارزیابی می کنید؟پرسپولیس از همه نظر نسبت به حریف برتری دارد. از حامد لک گرفته که ثابت کرد یکی از بهترین ها در آسیا است تا «سیدجلال حسینی» که تجربه حضورش در شهرآورد به کل بازیکنان درون زمین می چربد و این برگ برنده ای برای پرسپولیس در این دیدار محسوب می شود. از سوی دیگر هافبک های پرسپولیس هم از نظر جنگندگی، دوندگی و بازیسازی شرایط خوبی دارند و به همین دلیل به برتری پرسپولیس در این بازی امیدوار هستم. به نظر من در این بازی می توان از تاکتیک گلزنی با ضربات ایستگاهی هم استفاده کنیم چرا که از این نظر نیز شرایط بهتری نسبت به حریف داریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیوس: پرسپولیس از نظر فنی بهترین تیم ایران است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×