روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • حمید درخشان: تجربه بین المللی وزنه پرسپولیس را سنگین تر می کند / استقلال خط حمله خوبی دارد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: تجربه بین المللی وزنه پرسپولیس را سنگین تر می کند / استقلال خط حمله خوبی دارد از منبع طرفداری. "

حمید درخشان: تجربه بین المللی وزنه پرسپولیس را سنگین تر می کند / استقلال خط حمله خوبی دارد

حمید درخشان، یکی از کارشناسان طرفداری در ویژه برنامه دربی 94 بود. استقلال و پرسپولیس تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. پیش از آغاز این تقابل جذاب، صحبت های کارشناسان و پیشکسوتان سرخابی را از دست ندهید.تا ساعاتی دیگر دربی 94 میان پرسپولیس و استقلال برگزار می شود. در خدمت حمید درخشان هستیم. بازی فردا را چطور می بینید؟به نام خدا من نیز خدمت شما و همکارانتان و همچنین بینندگانی که ما را می بینند، سلام عرض می کنم. ان شاءالله که در اول یک بازی خوب و باکیفیت را ببینیم و بتوانیم از آن استفاده فنی ببریم. هر دو تیم، تیم های بزرگ کشور هستند و قابلیت های زیادی دارند. هواداران زیادی نیز دارند که این تیم ها را می بینند و می خواهند بازی خوبی از جانب هر دو تیم ببینند. با توجه به وضعیتی که هر دو تیم دارند، این بازی این قدر ویژه است که نمی توان به عقب بازگشت و گفت مثلا در دو هفته گذشته تیم ها این نتیجه را گرفته اند. دربی خیلی خاص است و نتیجه اش قابل پیش بینی نیست و تفاوت های زیادی با یک بازی معمولی در لیگ دارد. من فکر می کنم این بازی چندتا منظر دارد که باید دید. یک اینکه چه کسی تیمش را از روحی و روانی آماده می کند که این در اولویت است. سپس اینکه چه کسی تاکتیک بهتری پیاده می کند تا از آن نتیجه بگیرد. به نظر من وزنه پرسپولیس سنگین تر از استقلال است. این تیم در این اواخر بازی های بین المللی بیشتری داشته و تجربه بیشتری نسبت به استقلال دارد. همچنین می توانم بگویم بازیکنان باکیفیت تری نسبت به حریفش دارد. حال اینکه از این بازیکنان چطور باید استفاده شود، یک بحث فنی است که سرمربی باید در مورد آن تصمیم بگیرد. ما انتظار داریم پرسپولیس بهتر و روان تر نسبت به استقلال بازی کند.شرایط پرسپولیس را چطور می بینید؟ این تیم در لیگ در چند بازی اخیر نتیجه نگرفته است.آن نتایج تاثیری روی این مسابقه ندارند. قبل از این هم گفتم که این یک بازی خاص است. اصلا شما باید فراموش کنید هفته گذشته چه اتفاقی برای تیم افتاده و باید تمرکز را روی این مسابقه بگذارید تا آن را به خوبی به پایان برسانید. من فکر می کنم اگر پرسپولیس خوب بازی را شروع کند، می تواند آن را خوب نیز به اتمام برساند. با تجربه و توانایی هایی که پرسپولیس دارد، با احترام به استقلال که تیم بسیار ارزشمند و خوبی است که خط حمله خوبی دارد و پرسپولیس باید این خط حمله را کنترل کند، پرسپولیس می تواند با توجه به داشته هایش این بازی را ببرد. اگر برنامه تاکتیکی پرسپولیس خوب اجرا شود، می تواند نتیجه خوبی هم بگیرد.در آن سوی میدان، استقلال در ابتدای فصل مشکلاتی داشت ولی با محمود فکری به ساحل آرامش رسیده است. شرایط آن ها را چگونه می بینید؟شرایط استقلال به دلیل اینکه دو هفته گذشته را با پیروزی پشت سر گذاشته، بهتر از پرسپولیس است ولی خدمت شما عرض کردم، تیمی می تواند این بازی را ببرد که از لحاظ ذهنی آماده باشد، بتواند با شجاعت بازی کند و دستورالعمل های فنی را که کادر فنی می دهند، به خوبی اجرا کنند. هر تیمی که خود را کنترل کند و در واقع توان فنی اش را در زمین پیاده کند، شانس برنده شدنش بالاتر خواهد بود.نتیجه بازی چگونه رقم خواهد خورد؟فکر می کنم پرسپولیس 1-0 بازی را ببرد. به دلیل اینکه توانایی پرسپولیس برای بردن این بازی بیشتر است، اما به شرط اینکه تمام دستورات تاکتیکی در زمین پیاده شود. دلیل مهمی که باید بگویم این است که اگر پرسپولیس با شجاعت بازی کند، مطمئنا بازی را خواهد برد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حمید درخشان: تجربه بین المللی وزنه پرسپولیس را سنگین تر می کند / استقلال خط حمله خوبی دارد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×