روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رییس گروه سلامت هوا: شدت آلودگی هوا به حدی است که بازیکنان یکدیگر را نمی‌ بینند از منبع طرفداری. "

رییس گروه سلامت هوا: شدت آلودگی هوا به حدی است که بازیکنان یکدیگر را نمی‌ بینند

به گزارش طرفداری و به نقل از ایرنا، عباس شاهسونی درباره برگزاری شهرآورد پایتخت بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در شرایط آلودگی هوا بیان کرد: پیشنهاد لغو شهرآورد پایتخت ارائه شده و اعلام کردیم که برگزاری این بازی فوتبال در شرایط آلودگی هوا به صلاح نیست.او ادامه داد:شاخص ها و استانداردهایی در این زمینه وجود دارد. شاخص آلودگی هوا در منطقه ۲۱ تهران روی ۱۹۱ است و در مرز خیلی ناسالم قرار دارد. انجام بازی در این شرایط برای خود بازیکنان هم خطرناک است.رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت گفت:بر اساس تبصره ۳ ماده ۳ قانون هوای پاک، وقتی وضعیت آلودگی هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه ها باشد، همه مسابقات ورزشی باید لغو شود.شاهسونی در همین رابطه گفته بود: با توجه به شرایط آلودگی هوای پایتخت بهتر است این بازی فوتبال به تاریخ دیگری موکول شود. توصیه ما این است که با توجه به ناسالم بودن هوا برای همه گروه ها و عدم وجود ناپایداری هوا، این بازی در تاریخ دیگری برگزار شود.مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نیز با اعلام تداوم پایداری و تشدید آلودگی هوای پایتخت در مورد این مسابقه فوتبال گفت:فوتبال ورزشی سنگین و نیازمند تحرک شدید بازیکنان است و می تواند خطرات ناشی از شرایط ناسالم هوا را برای بازیکنان تشدید کند و از این رو برگزاری شهرآود امروز دوشنبه بین استقلال و پرسپولیس به مصلحت نیست.شهرآورد پایتخت بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال ساعت ۱۶:۳۵ امروز بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. تاکنون سازمان لیگ درباره لغو این بازی در شرایط آلودگی هوا واکنشی نداشته است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رییس گروه سلامت هوا: شدت آلودگی هوا به حدی است که بازیکنان یکدیگر را نمی‌ بینند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×