روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • بیژن طاهری: پرسپولیس بعد از فینال آسیا دچار افسردگی شد / مظلومیت هواداران استقلال را به چشم دیدم

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیژن طاهری: پرسپولیس بعد از فینال آسیا دچار افسردگی شد / مظلومیت هواداران استقلال را به چشم دیدم از منبع طرفداری. "

بیژن طاهری: پرسپولیس بعد از فینال آسیا دچار افسردگی شد / مظلومیت هواداران استقلال را به چشم دیدم

سلام خدمت شما فوتبالدوستان عزیز، خدمت شما عرض کنم حدود نیم قرن است که این بازی استقلال و پرسپولیس برگزار می شود، نه تنها حساسیت آن کم نشده بلکه نسل به نسل حساسیت آن بیشتر شده است. دربی 94 هم حساسیت خودش را درست مثل باقی دربی ها دارد. از نظر فنی دو تیم متفاوت هستند نسبت به سال های گذشته. استقلال در روزهای ابتدایی لیگ بیستم خوب بازی نمی کرد و بد هم نتیجه نمی گرفت ولی یواش یواش همانطور که با توجه به داشته ها و بازیکنانی که از سال های قبل در این تیم ماندند و دربی های زیادی دیدند و با تجربه هستند و همچنین بازیکنان جدید ارزشمندش، استقلال را یک تیم فنی و با قابلیت بردن همه تیم ها می بینم. به نظرم پرسپولیس پس از فینال آسیا دچار افسردگی شد چون تیم اولسان هیوندای در حدی نبود که پرسپولیس را ببرد به خاطر همین به قول معروف دل پرسپولیس سوخته و دچار افسردگی شده چون آن تیم در حد بردن پرسپولیس نبود. ضمن اینکه آن روز پرسپولیس خوب بازی کرد ولی با اشتباهات فردی بازی را واگذار کرد. اما این بازی که حساسیت زیادی دارد و می تواند روز مهاجمان استقلال باشد. قائدی بازیکنی تکنیکی است که وقتی وارد محوطه جریمه می شود مدافعان نمی دانند رو پایش بروند، نروند، دریبل شان نکند و جوری نروند که پنالتی بدهند به خاطر همین واقعا به مدافعان حریف استرس وارد می کند. ارسلان مطهری مهاجمی فرصت طلب است که از کوچک ترین فرصت ها برای گل زدن استفاده می کند. به نظرم دیاباته هم می تواند تعویض طلایی باشد. به نظرم با توجه به بازی که از او در بازی با آلومینیوم اراک دیدیم از شرایط آمادگی جسمانی خوب به دور بود و می تواند 30 دقیقه پایانی به استقلال کمک کند. در مورد سیستم بازی هم حقیقتا خود من با توجه داشتن محمد نادری، دانشگر، یزدانی و غلامی به سه پنج دو علاقه مند هستم و می تواند سیستم مفیدی باشد چون وریا را در راست داریم، ریگی، آرش رضاوند و میلیچ را داریم و در خط حمله هم مهاجمان خطرناکی داریم. ولی خب سه پنج دو بازی می کنید، کناره ها در حمله خالی می شود و وحید امیری و احسان پهلوان می توانند خطرناک باشند. در کل پیش بینی می کنم این بازی خوب و جذاب باشد. نباید به سه بازی آخر پرسپولیس که مساوی شده نگاه کنیم چون آن ها تیم خوب و قدرتمندی هستند ولی قلبا دوست دارم استقلال بازی را برد و دل هواداران را شاد کند چون مظلومیت هواداران استقلال را به چشم دیدم و واقعا حقشان در این چند سال قهرمانی بوده ولی متاسفانه نتوانستند. امیدواریم استقلال در لیگ بیستم قهرمان شده و دل هواداران را شاد کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بیژن طاهری: پرسپولیس بعد از فینال آسیا دچار افسردگی شد / مظلومیت هواداران استقلال را به چشم دیدم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×