روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپهر حیدری: سه تساوی پیاپی پرسپولیسی ها را نگران کرده / با یک گل می بریم! از منبع طرفداری. "

سپهر حیدری: سه تساوی پیاپی پرسپولیسی ها را نگران کرده / با یک گل می بریم!

سپهر حیدری، یکی از کارشناسان طرفداری در ویژه برنامه دربی 94 بود. استقلال و پرسپولیس تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. پیش از آغاز این تقابل جذاب، صحبت های کارشناسان و پیشکسوتان سرخابی را از دست ندهید.سلام عرض می کنم خدمت شما و به خصوص هواداران بامعرفت پرسپولیس. همه از حساسیت های دربی آگاهیم و کسی نمی تواند آن ها را انکار کند. خودم نیز 7 بار در دربی بازی کرده ام و می دانم حساسیت از بیرون، به داخل زمین منتقل شده و باعث می شود هر دو تیم با احتیاط بازی کنند. مسئله مهم این است که هر دو تیم به سه امتیاز این مسابقه نیاز مبرم دارند و به نظرم درصد مساوی بودن این بازی کم است. اگر بخواهیم راجع به مسائل فنی صحبت کنیم، خوب پرسپولیس در 3 مسابقه اخیر خود به تساوی دست یافته و هواداران از این بابت کمی نگران هستند. جدا از اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس را فراری دادند، این تیم دچار افت بدنی شد، به دلیل اینکه قبل از فینال آسیا در یک فاصله طولانی بازی نداشت و سپس چند بازی سنگین را انجام داد. این افت بدنی نیز شامل حال بازیکنان شد ولی اکنون بازیکنان از آن افت خارج شده و با انگیزه بالا می خواهند هواداران را شاد کنند. فکر می کنم موتور گلزنی مهاجمان پرسپولیس در این مسابقه روشن می شود و این تیم با اختلاف یک گل، استقلال را شکست می دهد. استقلال نیز تیم خوبی است ولی پرسپولیس اگر خودش باشد، دربی را خواهد برد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سپهر حیدری: سه تساوی پیاپی پرسپولیسی ها را نگران کرده / با یک گل می بریم! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×