روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال - پرسپولیس / لحظه به لحظه تا دربی 94 از منبع طرفداری. "

استقلال - پرسپولیس / لحظه به لحظه تا دربی 94

دربی تهران از ساعت 16:35 آغاز می شود و این دیدار 94 امین تقابل این دو تیم است.به گزارش طرفداری، استقلال و پرسپولیس در بازی معوقه هفته هشتم رقابت های لیگ بیستم به مصاف هم می روند.عباس شاهسونی درباره برگزاری شهرآورد پایتخت بین دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در شرایط آلودگی هوا بیان کرد: پیشنهاد لغو شهرآورد پایتخت ارائه شده و اعلام کردیم که برگزاری این بازی فوتبال در شرایط آلودگی هوا به صلاح نیست. شاخص ها و استانداردهایی در این زمینه وجود دارد. شاخص آلودگی هوا در منطقه ۲۱ تهران روی ۱۹۱ است و در مرز خیلی ناسالم قرار دارد. انجام بازی در این شرایط برای خود بازیکنان هم خطرناک است.بر اساس تبصره ۳ ماده ۳ قانون هوای پاک، وقتی وضعیت آلودگی هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه ها باشد، همه مسابقات ورزشی باید لغو شود.با توجه به شرایط آلودگی هوای پایتخت بهتر است این بازی فوتبال به تاریخ دیگری موکول شود. توصیه ما این است که با توجه به ناسالم بودن هوا برای همه گروه ها و عدم وجود ناپایداری هوا، این بازی در تاریخ دیگری برگزار شود.فوتبال ورزشی سنگین و نیازمند تحرک شدید بازیکنان است و می تواند خطرات ناشی از شرایط ناسالم هوا را برای بازیکنان تشدید کند و از این رو برگزاری شهرآود امروز دوشنبه بین استقلال و پرسپولیس به مصلحت نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " استقلال - پرسپولیس / لحظه به لحظه تا دربی 94 از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×