روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضیا عربشاهی: پرسپولیس باید با دو مهاجم پرس را از زمین استقلال انجام دهد از منبع طرفداری. "

ضیا عربشاهی: پرسپولیس باید با دو مهاجم پرس را از زمین استقلال انجام دهد

ضیا عربشاهی معتقد است پرسپولیس پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا نتوانسته به خوبی ریکاوری انجام دهد.به گزارش طرفداری، ضیا عربشاهی در خصوص رویارویی امروز (دوشنبه) تیم های استقلال و پرسپولیس در دربی تهران به میزان گفت:دربی همیشه شرایط خاص خودش را داشته است. این دیدار برای هر دو تیم جز بازی های حساس است و همیشه تیم ها تمام تلاش خودشان را می کنند تا در دربی بهترین عملکرد را داشته باشند. در دیدار های آسیایی پرسپولیس متاسفانه با وجود شایستگی به مقام نایب قهرمانی دست یافت. پس از فینال شرایط کمی سخت شد و در سه بازی پشت سر هم به نتیجه تساوی رسیدند.ضیا عربشاهی افزود:به اعتقاد من، پس از فینال ریکاوری خوبی انجام نشد و بازیکنان شرایط بدنی خوبی نداشتند. پرسپولیسی ها در لیگ شادابی و طراوت دیدار های آسیایی را در دیدارهای گذشته نداشتند. امیدوارم برای دربی شرایط روحی - روانی و بدنی بازیکنان به فرم ایده آل رسیده باشد. با اینکه تاسف می خوریم از نبود شور و هیجان حضور تماشاگران اما با نبود آنها تا حدودی استرس از ساق پای بازیکنان برداشته خواهد شد. امیدوارم دربی جذاب و خوبی را شاهد باشیم.پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با ضعف خط حمله این تیم در دیدار های اخیر پرسپولیس در لیگ برتر گفت:پرسپولیس در فاز هجومی فقط آل کثیر را در اختیار ندارد. اگر یک تیم متکی بر یک بازیکن باشد باید فاتحه آن تیم را خواند. پرسپولیس مهره های خوبی دارد، فقط باید به آنها اعتماد شود. عبدی، هم سابقه گلزنی در دربی را دارد و هم توانست در جام باشگاه های آسیا گل بزند. آرمان رمضانی و مهدی خانی هم بازیکنانی هستند که با نظر سرمربی تیم جذب شده اند. اگر یحیی از زوج پهلوان و عبدی در خط حمله استفاده کند من قول می دهم پرسپولیس برنده دربی باشد. استقلال در عمق دفاع مشکل دارد و باید با دو مهاجم، پرس را از زمین استقلال انجام دهیم و قدرت بازیسازی را از مدافعان و هافبک های استقلال بگیریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ضیا عربشاهی: پرسپولیس باید با دو مهاجم پرس را از زمین استقلال انجام دهد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×