روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • داوود سیدعباسی: استقلال به ثبات رسیده؛ پرسپولیس با رسیدن به فینال آسیا انسجامش را اثبات کرد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داوود سیدعباسی: استقلال به ثبات رسیده؛ پرسپولیس با رسیدن به فینال آسیا انسجامش را اثبات کرد از منبع طرفداری. "

داوود سیدعباسی: استقلال به ثبات رسیده؛ پرسپولیس با رسیدن به فینال آسیا انسجامش را اثبات کرد

در ویژه برنامه دربی به سرخابی های سابق رسیده ایم. داوود سیدعباسی یکی از کارشناسان طرفداری برای دربی 94 بود. صحبت های او در آستانه دربی را ببینید و بخوانید:سلام خدمت شما بینندگان محترم، دربی بازی شرایط متفاوت و خاص خود را داشته، چه قبل از ما، چه زمان و چه زمان این عزیزان که در حال بازی کردن هستند. به خصوص کسانی که این بازی را بازی کردند حرف من را خیلی خوب درک می کنند. در دربی ثانیه ها یا کوچک ترین اشتباهات نتیجه بازی را تعیین می کند. برتری استقلال در این بازی باید به دو هفته اخیر برگردیم، استقلال نسبت به اول فصل خیلی بهتر می کند و نتیجه هم می گیرد و به آن ثبات تیمی رسیده است. در این چند سالی که اکثر بازیکنان پرسپولیس کنار هم بازی کردند به یک انسجام تیمی رسیده اند و جام باشگاه های آسیا هم این موضوع را ثابت کرد. پرسپولیس تیمی است که کم گل می خورد و عین حال موقعیت هم خوب ایجاد می کند. فکر می کنم هر دو تیم موقعیت های زیادی روی دروازه هم ایجاد کنند چون هم استقلال به شکلی بازی می کند که خیلی خوب موقعیت ایجاد می کند و هم پرسپولیس بازیکنان با کیفیتی دارد که می توانند هر لحظه روی دروازه حریف خطر ایجاد کنند. هیچ موقع نتیجه این بازی از قبل معلوم نبوده و هیچکس نتوانسته نتیجه بازی را حدس بزند و مثل هندوانه در بسته بوده است. به نظرم هر تیمی که بتواند در 90 دقیقه بازی را مدیریت کرده و در عین حل شجاعانه بازی کند، می تواند پیروز میدان باشد. بازی در استقلال و پرسپولیس هیچ فرقی ندارد. هم در استقلال و پرسپولیس شرایط یکسان است و همان حسی که بازیکنان استقلال دارند، بازیکنان پرسپولیس هم دارند. آن هیجان دربی است که این بازی را متفاوت می کند. از آنجایی که خودم هم در دربی بازی کردم و می دانم شرایط چگونه است، نمی توانم نتیجه را پیش بینی کنم. امیدوارم بازی خیلی خوبی از آب دربیاد و هواداران شاهد بازی خیلی خوب باشند. این بازی شناسنامه فوتبال ایران است. به امید یک بازی خیلی خوب.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " داوود سیدعباسی: استقلال به ثبات رسیده؛ پرسپولیس با رسیدن به فینال آسیا انسجامش را اثبات کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×