روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • محمدرضا مهدوی: پرسپولیس چند سال اخیر حرف اول و آخر را زده / با آمدن فکری مشکلات استقلال حل شد

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمدرضا مهدوی: پرسپولیس چند سال اخیر حرف اول و آخر را زده / با آمدن فکری مشکلات استقلال حل شد از منبع طرفداری. "

محمدرضا مهدوی: پرسپولیس چند سال اخیر حرف اول و آخر را زده / با آمدن فکری مشکلات استقلال حل شد

در ویژه برنامه دربی به سرخابی های سابق رسیده ایم. محمدرضا مهدوی یکی از کارشناسان طرفداری برای دربی 94 بود و صحبت های او، پایان بخش کارشناسان ویژه دربی خواهد بود. صحبت های او در آستانه دیدار استقلال و پرسپولیس را ببینید و بخوانید:عرض ادب و احترام خدمت همه فوتبالدوستان و کسانی که طرفداری را نگاه می کنند. بعد از مدت ها پرسپولیس و استقلال در شرایطی متفاوت به یکدیگر رسیدند. پرسپولیس در سال های گذشته فوتبال با اقتدار صدر فوتبال ایران را در اختیار گرفته بود و حرف اول را در ایران و آسیا می زد. متاسفانه استقلال شرایط مناسبی نداشت ولی امسال با آمدن آقای محمود فکری، معضلات و مشکلات این تیم حل شد. به هر حال فکر می کنم شرایط استقلال امسال خیلی خوب شده و این تیم می تواند نتیجه خوبی را در دربی رقم بزند ولی در آن طرف پرسپولیس حضور دارد که در چند سال اخیر حرف اول و آخر را زده و به فینال آسیا رسیده است. فکر می کنم بازیکنان یحیی گل محمدی فوتبالی در شان پرسپولیس به نمایش خواهند گذاشت. علتش نیز این است که پرسپولیس در این مسابقه فقط و فقط به برد فکر می کند. پرسپولیس خط دفاعی قدرتمندی دارد ولی خوب مهره های ارزشمندی از دست داده است. از طرفی فکر می کنم سیستم تهاجمی استقلال به کمکش خواهد آمد. من این بازی را پیش بینی نکرده و نمی کنم ولی نوید این را می دهم با وجود اینکه این بازی ویژگی ها و حساسیت های خاصی دارد ولی هواداران مطمئنا بازی زیبا و فوق العاده ای خواهند دید. به امید سلامتی تک تک شما.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمدرضا مهدوی: پرسپولیس چند سال اخیر حرف اول و آخر را زده / با آمدن فکری مشکلات استقلال حل شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×