روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیر فولاد: کسب یک امتیاز در خانه سپاهان خیلی هم بد نیست از منبع طرفداری. "

مدیر فولاد: کسب یک امتیاز در خانه سپاهان خیلی هم بد نیست

سیدمحمد علوی در خصوص آخرین وضعیت فولاد خوزستان صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، سیدمحمد علوی درباره تساوی یک - یک فولاد خوزستان مقابل سپاهان در لیگ برتر ایران به مهر گفت:من مدیر تیم هستم و نمی توانم نظر فنی بدهم. بازی خوبی انجام دادیم. در نیمه اول فرصت های خوبی داشتیم و می توانستیم کار را تمام کنیم. در این مسابقه مصدومیت های پیاپی برای بازیکنان ما ایجاد شد و تعویض هایمان را تحت تاثیر قرار داد. چند تعویض اجباری داشتیم و برنامه هایمان به هم خورد.سیدمحمد علوی افزود:مقابل سپاهانی بازی کردیم که پرمهره است. کسب یک امتیاز در بازی خارج از خانه مقابل سپاهان خیلی هم بد نیست اما از این ناراحتیم که از حریف پیش افتادیم و برد را از دست دادیم.مدیر تیم فولاد درباره ضعف این تیم در حفظ گل برتری مقابل حریفانش گفت:این موضوع در حیطه اختیارات کادر فنی است. به هر حال تیم ما جوان است و بازیکنانش نیاز به تجربه دارند. از سوی دیگر فشردگی مسابقات هم تاثیرگذار است. تیم ما بهتر می شود. چنین مسائلی در فوتبال طبیعی است و فولاد پیشرفت می کند.علوی درباره تقابل بعدی فولاد با پرسپولیس در لیگ برتر گفت:کادر فنی ما بازی امروز پرسپولیس با استقلال را به صورت ویژه زیر نظر دارند. این آخرین دیدار پرسپولیس قبل از رویارویی با فولاد است و می توانیم این تیم را آنالیز کنیم.مدیر تیم فولاد درباره صدرنشینی دیگر تیم خوزستانی لیگ یعنی نفت آبادان در جدول گفت:بودن در صدر جدول خیلی هم خوب نیست چون تمام حریفان روی شما متمرکز می شوند و بهترین عملکردشان را انجام می دهند. با صدرنشینی، کار سخت تر می شود! اگر یک تیم بتواند خودش را در جمع پنج، شش تیم بالای جدول حفظ کند و آخر فصل نتیجه بگیرد، بهتر است.علوی ادامه داد:وقتی تیمی از ابتدای فصل صدرنشین است، تمام تیم ها مثل سیبل به آن شلیک می کنند. سیاست باشگاه فولاد حرکت آرام و بی سروصدا است و اتفاق پایان لیگ هم دست خدا است.مدیر تیم فولاد خوزستان در پایان درباره زمان حضور این تیم در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم گفت:هنوز چیزی به صورت رسمی از کنفدراسیون آسیا اعلام نشده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " مدیر فولاد: کسب یک امتیاز در خانه سپاهان خیلی هم بد نیست از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×