روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ابراهیم شکوری: گل محمدی در شرایط سختی پرسپولیس را به فینال آسیا رساند از منبع طرفداری. "

ابراهیم شکوری: گل محمدی در شرایط سختی پرسپولیس را به فینال آسیا رساند

ابراهیم شکوری سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در فاصله چند ساعت مانده به دربی 94 درباره شرایط پرسپولیس صحبت کرد.به گزارش طرفداری، ابراهیم شکوری در گفتگو با شبکه خبر گفت:کم کم آماده می شویم تا به سمت ورزشگاه برویم. خدا را شکر شرایط تیم بسیار خوب است و بچه ها یک اردوی بسیار خوب در هتل سپری کردند. شرایط تیم در بازدیدی هم که دیروز از تمرین داشتیم، مناسب بود. به دلیل شرایط کرونا متاسفانه نتوانستیم از هواداران در ورزشگاه پذیرایی کنیم. شرایطی که هواداران ما در فضای مجازی به وجود آورده اند باعث دلگرمی باشگاه، کادرفنی و بازیکنان شده و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد و نتیجه خوبی کسب کنیم.شکوری افزود:یکسری از بازیکنان مان را از دست دادیم اما بازیکنانی که در حال حاضر در تیم حضور دارند، جزو بهترین های ایران هستند. این بازیکنان توانسته اند پرسپولیس را به فینال آسیا برسانند و این نشان می دهد که عملکرد خوبی داشته اند. دربی کاملا بازی متفاوتی است و با توجه به این که خودم در این بازی چند بار حضور داشتم، جو را کاملا می شناسم و می دانم تیم ما با تمام توان خود و به پشتوانه هواداران در این بازی حضور پیدا می کند. سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت:با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستیم و دوستانی خوبی که در این تیم داریم ولی تیم ما تمام تلاش خود را در زمین خواهد کرد و فکر می کنم بازیکنی که در تیم وجود دارند بسیار توانمند هستند.ابراهیم شکوری در پایان گفت:یحیی گل محمدی در 10 سال گذشته تنها مربی بود که توانست یک تیم از ایران را در شرایط بسیار سخت اقتصادی و با وجود هزینه سنگین تیم های رقیب به فینال برساند. استقلال تیم خوبی است اما دربی شرایط خاص خودش را دارد. امیدوارم بازیکنان بتوانند بهترین عملکرد را از خودشان به نمایش بگذارند. باشگاه هم با تمام توان پشتیبان تیم است و سعی کرده است بهترین شرایط را مهیا کند تا ان شالله نتیجه ای مناسب رقم بخورد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ابراهیم شکوری: گل محمدی در شرایط سختی پرسپولیس را به فینال آسیا رساند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×