روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشین پیروانی: می خواهیم با تمام قدرت به مصاف استقلال برویم از منبع طرفداری. "

افشین پیروانی: می خواهیم با تمام قدرت به مصاف استقلال برویم

افشین پیروانی پیش از شروع دربی 94 صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، افشین پیروانی درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس قبل از دربی 94 پایتخت گفت:خدا را شکر شرایط تیم خوب است. همه از حساسیت این بازی مطلع هستند و با توجه به این که از پرسپولیس توقع برد وجود دارد هم قسم شده ایم و با تمام توان به این بازی آمده ایم تا با تمام قدرت بازی خوبی به نمایش گذاشته و برنده شویم.افشین پیروانی درباره گلزنی خود در دربی سال 78 که با قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی به پایان رسید، توضیح داد:فکر می کنم یکی از بهترین لحظه های زندگی ورزشی ام بود که توانستم با گلزنی به تیمم برای قهرمانی در جام حذفی و بردن استقلال کمک کنم. بازی کردن در شهرآورد افتخار است و افتخار دیگر گلزنی در دربی است. ان شاءالله بتوانیم امروز هم به موفقیت رسیده و آن شادی را تکرار کنیم.مدیر تیم پرسپولیس درباره غیبت هواداران در بازی امروز گفت:بیشترین طرفدار و هوادار را داریم و اگر قرار باشد تیمی ضرر کند و از این موضوع آسیب ببیند پرسپولیس است اما مطمئنا انرژی هواداران را از راه دور حس می کنیم و امیدوارم ما را دعا کنند تا در این مسابقه هم برنده شویم.پیروامی در مورد پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت:ان شاءالله می بریم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " افشین پیروانی: می خواهیم با تمام قدرت به مصاف استقلال برویم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×