روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قبل از دربی بخوانید؛ از اشک های حجازی و سیلی عبده تا معصومیت صفر از منبع طرفداری. "

قبل از دربی بخوانید؛ از اشک های حجازی و سیلی عبده تا معصومیت صفر

به گزارش طرفداری، دربی 94 تا ساعتی دیگر آغاز می شود و در آستانه این بازی، مرور گذشته ها خالی از لطف نیست. طی دیروز و امروز در رسانه طرفداری مطالب متنوعی درباره دربی خواندید، فیلم های اختصاصی تحریریه طرفداری را دیدید و مصاحبه های اهالی فوتبال را شنیدید اما حمید شهریاری، کاربر خوش قلم شبکه اجتماعی طرفداری، طی شنبه و یکشنبه در بخش کاربران شبکه اجتماعی طرفداری دو مطلب جذاب از دربی های دهه 50 منتشر کرد که خواندنش را به شما توصیه می کنیم.حمید شهریاری با قلم شیرینش به متن و حاشیه دو دربی پرداخته و خرده داستان هایی از آن دو بازی را منتشر کرده است؛یکی بازی پانزدهم بهمن ماه 1351 که پرسپولیس با دو گل کلانی، یک گل ایرانپاک و گل خوردبین در قبال تک گل جباری با نتیجه 4 بر یک تاج را برد و صفر ایرانپاک که رفیق حجازی بود او را دلداری داد و بابت همین کار سرزنش شد و دیگری بازی چهارم خرداد 1353 که تاج با تک گل حسن روشن، البته با درخشش ناصر حجازی دربی را برد.دربی سرخ: خط حمله ای به رنگ قلب ها(حمید شهریاری در این مطلب علاوه بر پرداخت جالبش به رفاقت صفر ایرانپاک و حجازی و آن دلداری معروف بعد از دربی پر گل، نگاهی هم به آن سیلی علی عبده به صورت صفر ایرانپاک می اندازد. روزی که عبده ستاره تیمش را به خاطر گرفتن عکس غیرمتعارف با مهناز چهره تازه مطرح شده آن روزها تنبیه کرد، همان روز که پروین، آشتیانی و ادیبی هم در حمایت از صفر ایرانپاک تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفتند اما در نهایت با پادرمیانی و میانجی گری بزرگ ترها، در پرسپولیس ماندند و با عبده آشتی کردند.)آن قد و قامت رعنا...(در این نوشته نیز حمید شهریاری، نگاهی دارد به درخشش ناصر حجازی در دربی...)این دو مطلب را حتما بخوانید...شما هم می توانید با عضویت در شبکه اجتماعی طرفداری، نوشته های خود را با مخاطبان رسانه طرفداری و کاربران خوش قلمی که در این شبکه اجتماعی می نویسند، به اشتراک بگذارید.بیشتر بخوانید:دربی سرخ: خط حمله ای به رنگ قلب هاآن قد و قامت رعنا...

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قبل از دربی بخوانید؛ از اشک های حجازی و سیلی عبده تا معصومیت صفر از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×