روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اولین موقعیت جدی پرسپولیس؛ ضعف استقلال را نمایان کرد از منبع طرفداری. "

اولین موقعیت جدی پرسپولیس؛ ضعف استقلال را نمایان کرد

مهدی عبدی در دقیقه 19 می توانست دروازه استقلال را باز کند.به گزارش طرفداری، پرسپولیس که با گل دقیقه 2 ارسلان مطهری غافلگیر شد، دقیقه 19 می توانست نتیجه را مساوی کند اما ضربه سر مهدی عبدی دقت لازم را نداشت و توپ با اختلافی اندک از کنار دروازه رشید مظاهری راهی اوت شد.ضربه مهدی عبدی که با چرخش سر قصد داشت توپ را دور از دست های مظاهری به گل تبدیل کند، با کم دقتی و کم اقبالی گل نشد اما ضعف دفاع استقلال را نمایان کرد. دفاع استقلال روی توپ هایی که از کنار و از پشت دو مدافع کناری به فضای بین دو مدافع میانی استقلال ارسال می شود، شکننده نشان داده است. دو مدافع میانی استقلال هنوز به بازی کنار هم عادت نکرده اند و سرزن های بلند قامت و قهاری نیستند. به صحنه موقعیت عبدی دقت کنید؛ او بدون هیچ مزاحمتی ضربه سر را می زند. در چنین موقعیتی به نظر می رسد آرمان رمضانی به خاطر برتری قد می تواند برای پرسپولیس کارساز تر باشد.آرمان رمضانی روی نیمکت است اما بازیکنان کناری پرسپولیس توپ بلند روی دروازه می فرستند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " اولین موقعیت جدی پرسپولیس؛ ضعف استقلال را نمایان کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×