روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناس داوری: برخورد توپ به دست وحید امیری پنالتی نبود از منبع طرفداری. "

کارشناس داوری: برخورد توپ به دست وحید امیری پنالتی نبود

حیدر سلیمانی در خصوص حساس ترین صحنه مشکوک به پنالتی نیمه اول دربی 94 توضیحاتی را ارائه کرده است.به گزارش طرفداری، یکی از صحنه های مشکوک دربی 94 جایی بود که محمد نادری قصد داشت توپ را روی دروازه پرسپولیس ارسال کند اما توپ به دست وحید امیری برخورد کرد. استقلالی ها معتقد بودند داور باید این صحنه را پنالتی می گرفت اما گویا طبق قانون جدید داوری اگر توپ قبل از برخورد به دست مدافع، به پای او برخورد کرده و تغییر مسیر بدهد، خطای پنالتی محسوب می شود.در همین خصوص حیدر سلیمانی، کارشناس داوری به طرفداری گفت:چون ابتدا توپ به پا و بعد به دست بازیکن برخورد کرد مطابق با قانون جدید این صحنه پنالتی نیست و داور هم به درست ادامه بازی داد اما اگر مستقیم برخورد می کرد باید شرایط را می سنجیدیم و با توجه به فاصله و باز بودن دست تصمیم می گرفتیم که خطای هند بوده یا نه.حیدر سلیمانی تصمیم رضا کرمانشاهی که در این صحنه دستور به ادامه بازی داد را تایید کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " کارشناس داوری: برخورد توپ به دست وحید امیری پنالتی نبود از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×