روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حرکات غیرمنتظره پس از گل زودهنگام / گیتارو با خودت نبر! از منبع طرفداری. "

حرکات غیرمنتظره پس از گل زودهنگام / گیتارو با خودت نبر!

استقلال و پرسپولیس از ساعت 16:35 به مصاف هم رفتند و آبی پوشان خیلی زود در این دیدار به گل رسیدند..به گزارش طرفداری، استقلال در دقیقه 2 توسط ارسلان مطهری به گل برتری رسید. در صحنه گل ارسلان مطهری با پرس بازیکنان پرسپولیس از اشتباه بازیکنان پرسپولیس استفاده کرد و با یک شوت توپ را وارد دروازه کرد.نکته جالب تر این گل، حرکات ارسلان پس از وارد شدن توپ درون دروازه سرخ پوشان بود. ارسلان پس از این گل چنان هیجان زده شد که یادش رفت طبق معمول گیتار بزند اما این بار وریا غفوری ژست نواختن گیتار گرفت و بعد از او، ارسلان و سایر بازیکنان استقلال هم شروع به نواختن گیتار کردند. ستاره استقلال سپس با احمد موسوی دست داد. پیش بینی می شد ارسلان پس از این گل گیتارش را بنوازد اما گل زود هنگام چنان غافل گیرانه بود که خود گل زن شادی اش را فراموش کرد.پس از نواختن گیتار دسته جمعی، ارسلان دست احمد موسوی را به طرز جالبی بلند کرد و این عکس جالب ثبت شد

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " حرکات غیرمنتظره پس از گل زودهنگام / گیتارو با خودت نبر! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×