روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راز تعویض غیرمتعارف محمود فکری؛ دیاباته آمد تا پرسپولیس عقب نشینی کند از منبع طرفداری. "

راز تعویض غیرمتعارف محمود فکری؛ دیاباته آمد تا پرسپولیس عقب نشینی کند

در ابتدای نیمه دوم محمود فکری اولین تعویض خود را انجام داد.به گزارش طرفداری، محمود فکری در ابتدای نیمه دوم شیخ دیاباته را به جای احمد موسوی به بازی آورد. این اتفاق در حالی رخ داد که همه تصور می کردند زمانی که محمود فکری مقابل پرسپولیس عقب بیفتد، شیخ دیاباته را به بازی می آورد اما محمود فکری که بازی در نیمه نخست را با پیروزی یک بر صفر به پایان رسانده بود، شیخ دیاباته را به بازی آورد تا آبی ها با سه مهاجم 45 دقیقه دوم را بازی کنند.محمود فکری برای اینکه مدافعان پرسپولیس را عقب نگه دارد، شیخ دیاباته را در نیمه دوم به بازی آورد. البته یکی دیگر از دلایل این تعویض هم این بود که فکری تصور می کرد بازی در نیمه دوم به ضربات ایستگاهی کشیده می شود و با توجه به قد و قامت مهاجم اهل مالی و برای اینکه آبی ها بتوانند از قدرت سرزنی دیاباته هم در حملات و هم در دفاع استفاده کنند، دیاباته را راهی بازی کرد.البته دلیل تعویض احمد موسوی هم کارت زردی بود که او در نیمه نخست دریافت کرد. با توجه به این تعویض وریا غفوری در نیمه دوم در دفاع راست بازی خواهد کرد.البته پیش از اینکه بازی در نیمه دوم شکل بگیرد، مهدی عبدی روی ضعف خط دفاعی استقلال بازی را مساوی کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " راز تعویض غیرمتعارف محمود فکری؛ دیاباته آمد تا پرسپولیس عقب نشینی کند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×