روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عبدیان: از عملکرد استقلال راضی نیستم / به تساوی پاداش نمی دهیم از منبع طرفداری. "

عبدیان: از عملکرد استقلال راضی نیستم / به تساوی پاداش نمی دهیم

پرسپولیس و استقلال در چارچوب لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 2-2 خاتمه یافت.به گزارش طرفداری، مهدی عبدیان، عضو هیات مدیره پرسپولیس پس از پایان دربی 94 که با تساوی دو بر دو به پایان رسید، اظهار داشت:بازی خوبی بود اما من از بازی استقلال راضی نیستم.وی درباره پاسخ به ابراهیم شکوری گفت:ایشان درباره داوری قبل از بازی صحبت کرده بود و من هم جواب ایشان را دادم.عبدیان درباره عملکرد داوری گفت:از عملکرد داور راضی نیستم، البته من کارشناس داوری نبودم و باید کارشناسان نظر بدهند.عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار درباره اینکه آیا پیش بینی شما درباره برد استقلال از روی تعصب بود یا اینکه قدرت تیم را بالا می دیدید، گفت:من قدرت تیم را بالا می دیدم، روز بازیکنان نبود و گاهی بازی گره می خورد. این پیش بینی بود، اگر شما بازی رئال و بارسا را ببینید هر کسی طرفدار یک تیم است و یک پیش بینی می کند.وی درباره این آیا برای این تساوی با توجه به اینکه استقلال در دقیقه 90 گل زده پاداش می دهید، گفت:پیروزی در بازی فقط پاداش دارد و به تساوی پاداش نمی دهیم.عبدیان درپایان اعلام کرد که جلسه هیات مدیره استقلال فردا صبح (سه شنبه) برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عبدیان: از عملکرد استقلال راضی نیستم / به تساوی پاداش نمی دهیم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×