روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس تعویض نمی کند و نتایج را از دست می دهد از منبع طرفداری. "

پرسپولیس تعویض نمی کند و نتایج را از دست می دهد

گویا یحیی گل محمدی باید هر بازی بزرگ را به دلیل تعویض هایی که انجام نمی دهد از دست بدهد؛ از دربی 93 گرفته تا فینال لیگ قهرمانان آسیا و امروز.به گزارش طرفداری، پرسپولیس در بازی مقابل استقلال در جام حذفی هم با یک گل پیش افتاد و در حالی که می توانست با چند تعویض بازی را کنترل کرده و با یک پیروزی شیرین زمین را ترک کند، دست به تعویض نزد تا استقلال گل مساوی را به ثمر رسانده و در نهایت هم در ضربات پنالتی به پیروزی برسد.این اتفاق در فینال لیگ قهرمانان آسیا هم رخ داد، پرسپولیس یک گل پیش افتاد اما نتوانست بازی را کنترل کند و در نهایت بازی را واگذار کرد.این اتفاق در بازی امروز هم رخ داد. پرسپولیس گل آبی ها را جبران کرد و دو گل زد تا با نتیجه دو بر یک پیش بیفتد اما آن قدر در انجام تعویض خساست به خرج داد که نتیجه را واگذار کرد. محمود فکری آن قدر تعویض کرد تا نتیجه را برگرداند اما یحیی در حالی که می توانست با حضور عالیشاه و محمد انصاری نتیجه را حفظ کند، با همان نفرات ادامه داد تا در دقیقه 92 دروازه اش باز شود.واقعا باید پرسید چرا یحیی گل محمدی در تعویض کردن آن قدر خسیس است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیس تعویض نمی کند و نتایج را از دست می دهد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×