روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای پنجره بسته پرسپولیس به afc کشیده شد از منبع طرفداری. "

ماجرای پنجره بسته پرسپولیس به afc کشیده شد

بعد از ماجرای شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس و ادعای این باشگاه عربستانی در خصوص تخلفات سرخ ها در بازار نقل و انتقالات، کنفدراسیون فوتبال آسیا روی فعالیت تیم های ایرانی در بازار نقل و انتقالات حساس شده است و ظاهرا گزارشی به کنفدراسیون فوتبال آسیا داده اند که در ایران کمیته تعیین وضعیت روی اجرای احکامش حساسیت به خرج نمی دهد.به گزارش طرفداری، فوتبال ایران و باشگاه های ما در مراجع بین المللی به نوعی ستاره دار شده اند و برای درک این قضیه کافی است به تعداد خارجی هایی که وارد فوتبال ما شده اند و پس از خروج شان از باشگاه های ایرانی شکایت کرده اند، توجه کنید.با حسابی سرانگشتی متوجه می شویم به ازای هر خارجی ای که وارد فوتبال ایران شده، یک شکایت از باشگاه های ایرانی در مراجع قانونی ثبت شده و حتی بازیکنانی هم بوده اند که یک دقیقه هم برای تیم هایشان به میدان نرفته اند اما با خروج از ایران شکایت کرده اند و تیم های ما به پرداخت پول های چندصد هزار دلاری محکوم شده اند. به خاطر همین اتفاقات است که گاها به شوخی بیان می شود در فیفا باید بخش جدایی برای رسیدگی شکایت از ایرانی ها تشکیل شود.در همین ثانیه و دقیقه پنجره سه باشگاه پر هوادار ایرانی یعنی استقلال، پرسپولیس و تراکتور بسته است. البته پنجره تراکتوری ها به دلیل مسائل مربوط به پرونده مظاهری دچار مشکل شده است. با وضع قانون منع حضور خارجی ها در لیگ ایران، فسخ های یک طرفه ای که از سوی بازیکنان به دلیل متعهد نبودن باشگاه های ایرانی به قول هایشان صورت گرفته به یکی از پرتکرار ترین موضوعات برای شکایت از باشگاه ها تبدیل شده است. در همین فصل هم کمیته تعیین وضعیت فوتبال ایران احکام مختلفی را برای باشگاه ایرانی صادر کرد اما در این بین هم ظاهرا گزارشی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده که در آن آمده، در ایران فقط احکام فیفا اجرا می شود و روی اجرای رای هایی که کمیته تعیین وضعیت صادر می کند نظارتی نیست. این اتفاق برای فوتبال ایران تهدید به حساب می آید. ولی در این روز ها سیاست مسئولان فوتبال ما به کلی تحت شعاع انتخاباتی قرار گرفته که قرار است روز 10 اسفند ماه برگزار شود و مسئولان یا به دنبال رای جمع کردن برای خودشان یا به دنبال جمع کردن رای برای کاندیدای تحت حمایتشان هستند. به همین خاطر مسئولان در حال مدارا با باشگاه ها هستند چرا که بخشی از رای های انتخابات به باشگاه های ما مربوط می شود.این اتفاق قطعا به فوتبال ایران ضربه می زند. این حساسیت ها البته از قبل به وجود آمده بود و از روزی که بالای 100 اخطار برای کمیته صدور مجوز حرفه ای ایران (که در آن مقطع زمانی بیشتر شبیه یک کمیته سند سازی بود تا صدور مجوز حرفه ای گری) ارسال کرد باید متوجه این قضیه می شدیم.پرسپولیس هم که این روزها با حکم کمیته تعیین وضعیت از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است باید علاوه بر حل مشکل بودیمیر هر چه سریع تر مطالبات شایان مصلح را پرداخت کند تا در صورت دخالت کنفدراسیون فوتبال آسیا در اجرای رای های کمیته تعیین وضعیت، مشکلی نداشته باشد.با گزارشی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارجاع شده این سازمان به دنبال پیگیری این قضیه است و باید دید در ادامه، این اتفاقات به چه سرنوشتی ختم می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ماجرای پنجره بسته پرسپولیس به afc کشیده شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×