روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزییات بدهی پرسپولیس به میاچ مشخص نیست از منبع طرفداری. "

جزییات بدهی پرسپولیس به میاچ مشخص نیست

جزییات بدهی پرسپولیس به میاچ دستیار علی دایی در پرسپولیس همچنان نا مشخص است.به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، چند روز پیش بود که اعلام شد میاچ مربی سابق و کروات پرسپولیس که زمانی دستیار علی دایی در این تیم بود برای دریافت مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرده است. میاچ که به ادعای خودش طلبی حدوداً ۱۳ هزار دلاری دارد برای گرفتن این پول از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده. از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که هنوز جزییاتی از این پرونده برای تیم حقوقی باشگاه مشخص نشده است و آن پرونده باید توسط باشگاه بازبینی شود.از طرفی مسئله جالب اینجاست که چطور برخی طلبکاران قدیمی باشگاه پرسپولیس که عموماً خارجی هم هستند بعد از سال ها یاد گرفتن مطالباتشان می افتند. قطع به یقین پرداخت مطالبات طلبکاران وظیفه باشگاه پرسپولیس است، اما جالب اینجاست که به محض اینکه مبلغی توسط مدیریت باشگاه پرسپولیس به این باشگاه تزریق می شود؛ سر و کله یک طلبکار خارجی جدید پیدا می شود. به هرحال میاچ برای گرفتن این پول به فیفا شکایت کرده و تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس هم پس از بررسی مجدد پرونده باید یا از خود دفاع کند یا باشگاه این مبلغ را پرداخت کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزییات بدهی پرسپولیس به میاچ مشخص نیست از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×