روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جعفر سمیعی: پرونده بودیمیر چند روز دیگر بسته می ‌شود از منبع طرفداری. "

جعفر سمیعی: پرونده بودیمیر چند روز دیگر بسته می ‌شود

جعفر سمیعی اعلام کرد پرونده بودیمیر چند روز دیگر بسته می شود.به گزارش طرفداری، جعفر سمیعی بعد از انتخابات هیات فوتبال استان تهران گفت:انتخابات خوب بود و روند خوبی داشت. در خصوص شفاف بودن جلسه دوستان باید نظر بدهند.جعفر سمیعی در خصوص اینکه آیا این انتخابات قبل از انتخابات فدراسیون فوتبال حواشی ایجاد نمی کند گفت:این سوال برای ما هم وجود داشت ولی حتما حاشیه ایجاد نمی کرده که برگزار کرده اند.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده بودیمیر گفت:پرونده این بازیکن چند روز دیگر بسته می شود ولی به خاطر تحریم ها هنوز پول به حساب وی ننشسته است ولی ظرف یکی دو روز آتی این اتفاق رخ می دهد.سمیعی در خصوص مطالبات باشگاه شهرخودرو از پرسپولیس بابت انتقال گل محمدی گفت:آنها شکایت کرده اند و این موضوع پیگیری می شود.خبرنگاری گفت ظاهرا شما مسئولان شهر خودرو را پیدا نمی کنید که با آنها مذاکره کنید که مدیرعامل پرسپولیس گفت:چرا آنها را پیدا نکنیم؟ مگر آنها گم شده اند؟ مشکلی از این نظرها نداریم.سمیعی در خصوص شکایت شایان مصلح از پرسپولیس و حکمی که این بازیکن علیه پرسپولیس گرفته است گفت:بروید این موضوع را از آنهایی که این بحث را گفته اند سوال کنید. من حکمی در این خصوص ندیدم.مدیرعامل پرسپولیس در خصوص آخرین شایعات پیرامون مغانلو، نعمتی و ایمان سلیمی و ... گفت:در بازار نقل و انتقالات کارمان را انجام می دهیم، اجازه بدهید اول کارمان را انجام بدهیم و بعد نتایج آن را اعلام می کنیم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جعفر سمیعی: پرونده بودیمیر چند روز دیگر بسته می ‌شود از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×