روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فسخ قرارداد آزمان رمضانی با پرسپولیس زیر سایه ابتلا به کرونا از منبع طرفداری. "

فسخ قرارداد آزمان رمضانی با پرسپولیس زیر سایه ابتلا به کرونا

در حالی که شایعه شده آرمان رمضانی در صورت جذب شهریار مغانلو یا هر مهاجم دیگری، در لیست مازاد پرسپولیس قرار می گیرد، مسئولان باشگاه پرسپولیس می گویند رمضانی در لیست مازاد گل محمدی نیست و آنها منتظر جواب تست کرونای مهاجم خود هستند.به گزارش طرفداری، چند روزی می شود که آرمان رمضانی مهاجم تیم پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور ندارد. از اولین روز غیبت آرمان رمضانی شایعه فسخ قرارداد این مهاجم به گوش می رسید اما امروز خبرگزاری میزان مدعی شد غیبت رمضانی ربطی به مسائل فنی و انضباطی ندارد و پای کرونا در میان است. چند روز پیش رمضانی مشکوک به کرونا می شود و برای اینکه خیالش راحت شود تست کرونا می دهد که پاسخ آن مثبت می شود. پس از آن رمضانی دوباره تست می دهد که بازهم جواب مثبت بوده است.در همین خصوص رمضانی یکی، دو روز پیش باز تست کرونا می دهد تا ببیند وضعیت چیست، اما هنوز پاسخ تست آخر این بازیکن نیامده و همه منتظر جواب این آزمایش هستند. به محض اینکه پاسخ تست کرونای رمضانی منفی شود این بازیکن به تمرینات پرسپولیس اضافه می شود.اما این شایعه به گوش می رسد که پرسپولیس در صورت جذب مهاجم، آرمان رمضانی را توافقی از لیست بازیکنان خود کنار می گذارد. صحت و سقم این شایعه طی چند روز آینده، مشخص می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فسخ قرارداد آزمان رمضانی با پرسپولیس زیر سایه ابتلا به کرونا از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×