روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آشوبی: عطش بازیکنان پرسپولیس و رفتار محرم نویدکیا الگویی برای بقیه است از منبع طرفداری. "

آشوبی: عطش بازیکنان پرسپولیس و رفتار محرم نویدکیا الگویی برای بقیه است

فرزاد آشوبی، پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد تیم ها در دور رفت لیگ برتر بیستم فوتبال کشور گفتگویی انجام داد.به گزارش طرفداری و به نقل از مهر، آشوبی در ابتدا گفت:می توان لقب بهترین عملکرد را با توجه به شرایط فعلی فوتبال کشور به پرسپولیس داد. محدودیت های کرونایی همه چیز را تحت تأثیر خود قرار داد. نبود هواداران در ورزشگاه ها بیشترین آسیب را به تیم ها زد. پرسپولیس با وجود اینکه بیشترین بهره را بابت تماشاگران خود می برد باز هم بدون آنها توانست به موفقیت های مهم برسد.وی ادامه داد:تیم های دیگری نظیر سپاهان اصفهان و استقلال تهران عملکرد قابل قبولی داشته اند اما حاشیه های عجیبی سراغ استقلال می آید که تأثیرات منفی روی این تیم می گذارد. استقلال دچار نوسانات فنی هم هست و مشکلات مدیریتی و حتی فنی آنها در صورت ادامه دار بودن ضربات جبران ناپذیری به استقلال می زند.کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد سپاهان نیز اظهار نظر کرد و گفت:سپاهان هم کاملاً در قواره یک مدعی به لیگ برتر بازگشته است و این موضوع می تواند دور برگشت را جذاب تر کند. محرم نویدکیا خون تازه ای را در تاکتیک های سپاهان وارد کرده است.آشوبی درباره دلایل قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل لیگ برتر تصریح کرد:نتایج این تیم را باید به دو بخش تقسیم کنیم. پرسپولیس در ابتدای فصل با توجه به بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا تغییراتی را در ترکیب خود داشت. من فکر می کنم کادر فنی این تیم هنر زیادی به خرج داد که توانست جای خالی بازیکنانی که از این تیم جدا شدند را پر کند و دوباره برای دفاع از قهرمانی گام بردارد.وی درباره کارآمدی تاکتیک های تیم ها در لیگ برتر تاکید کرد:کیفیت فنی بازی های لیگ برتر قابل قبول نیست. من باز هم می گویم کرونا مساله اصلی است اما نمی توان از مشکلات اساسی خود در رده های پایه چشم پوشی کنیم. وقتی فوتبالیست تازه ای به باشگاه ها نیاید طبیعی است که دچار مشکل شویم.آشوبی در پایان خاطرنشان کرد:عطش بازیکنان پرسپولیس برای تکرار قهرمانی یک الگوی تمام قد برای بازیکنان کشور است. ضمن آنکه رفتارهای محرم نویدکیا الگوی تمام قدی برای همه می تواند باشد تا وقار و نجابت مثل زدنی اش را همه یاد بگیرند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " آشوبی: عطش بازیکنان پرسپولیس و رفتار محرم نویدکیا الگویی برای بقیه است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×