روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس، مشخصات لباس آسیایی را ارسال کرد از منبع طرفداری. "

باشگاه پرسپولیس، مشخصات لباس آسیایی را ارسال کرد

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای مختصات و مشخصات تیمش را برای AFC ارسال کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام امیر علی حسینی، مدیر امور بین الملل و ارتباطات خارجی باشگاه، مشخصات و مختصات پیراهن پرسپولیس برای شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا2021، دیروز دوشنبه، قبل از پایان مهلت مقرر از سوی کمیته برگزاری مسابقات، آماده و برای فدراسیون فوتبال ایران ارسال شد تا در اختیار کنفدراسیون، قرار بگیرد.طرح کلی لباس از جهت رنگ بندی لباس های اول و دوم بازیکنان و دروازه بان ، جاگذاری و ابعاد شماره پیراهن، نام بازیکن، نشان و لوگوی باشگاه، اسپانسرها، نام اسپانسر و موارد دیگری از این دست، جزو اطلاعاتی است که تیم های حاضر در مسابقات باید آنها را ارسال کنند و در هنگام برگزاری مسابقات، پیراهن تیم باید مطابق با این موارد باشد و تا یک بار قابلیت تغییر خواهد داشت. باشگاه پرسپولیس، همچنین در پی نامه کنفدراسیون، نام اختصاری که در سال های گذشته مورد استفاده بود را تایید کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس، مشخصات لباس آسیایی را ارسال کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×