روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاسم حدادی فر: پرسپولیس و سپاهان شانس‌ های اصلی قهرمانی هستند از منبع طرفداری. "

قاسم حدادی فر: پرسپولیس و سپاهان شانس‌ های اصلی قهرمانی هستند

قاسم حدادی فر از تغییرات اخیر ذوب آهن می گوید.به گزارش طرفداری، قاسم حدادی فر ضمن اشاره به عملکرد ذوبی ها در دیدارهای اخیر به تسنیم گفت:ما در نیم فصل اول نتایج خوبی نگرفتیم و در نهایت شرایط بحرانی تیم باعث شد تا در کادر فنی تغییر صورت بگیرد. خدا را شکر که مجتبی حسینی به تیم ما آمد. ایشان یک مربی کاربلد، بادانش و باانگیزه است که قبلاً هم هدایت ذوب آهن را بر عهده داشته است. حسینی یک مربی جدی و پرتلاش است و نظم خوبی به تیم داده است. در این چند روز هم تمرینات پرفشاری را انجام داده ایم تا آماده شروع نیم فصل دوم شویم. قاسم حدادی فر با اشاره به تقابل با فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر اضافه کرد:این بازی برای ما اهمیت و حساسیت زیادی دارد. در نیم فصل دوم دنبال جبران نتایج ضعیف در نیم فصل اول هستیم و از همین شروع کار باید خوب نتیجه بگیریم. فولاد بازیکنان خوب و کادر فنی توانایی دارد. بازی در اهواز اصلاً آسان نیست، ولی امیدوارم در این بازی به برد برسیم.حدادی فر افزود:نتیجه گرفتن در نیم فصل دوم واقعاً سخت است. الان همه تیم ها تقریباً خوب دفاع می کنند و به سختی امتیاز از دست می دهند. من باید از هواداران ذوب آهن بابت نتایجی که در نیم فصل اول گرفتیم، عذرخواهی کنم، ولی تلاش ما این است که در نیم فصل دوم آنها را خوشحال کنیم.هافبک تیم ذوب آهن در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در این فصل شانس اول قهرمانی است؟»، گفت:با تمام احترامی که برای همه تیم ها قائل هستم، باید بگویم که پرسپولیس و سپاهان شانس های اصلی قهرمانی در لیگ امسال هستند. آنها شرایط فنی و پشتیبانی خوبی دارند و می توانند قهرمان شوند. البته استقلال و فولاد هم تیم های خوبی به شمار می آیند و از مدعیان قهرمانی هستند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " قاسم حدادی فر: پرسپولیس و سپاهان شانس‌ های اصلی قهرمانی هستند از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×