روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد کریمی: محرم نویدکیا به سپاهان آرامش تزریق کرده است / امیدوارم قهرمان شویم از منبع طرفداری. "

محمد کریمی: محرم نویدکیا به سپاهان آرامش تزریق کرده است / امیدوارم قهرمان شویم

محمد کریمی معتقد است سپاهان امسال با محرم نویدکیا مدعی کسب عنوان قهرمانی است.به گزارش طرفداری، محمد کریمی در خصوص شرایط امسال سپاهان با هدایت محرم نویدکیا به فارس گفت:شرایط امسال تیم خوب است. خداراشکر اوایل فصل مشکلاتی داشتیم چون تفکرات عوض شده بود اما با تلاش و کار کادر فنی جدید، رفته رفته شرایطمان بهتر شد. الان کیفیت خوبی داریم و بهتر هم خواهد شد.محمد کریمی در مورد اینکه آیا تفاوت نوع بازی سپاهان باعث شده به یکی از مهره های اصلی این تیم تبدیل شود، گفت:بله، امسال شرایط در نوع بازی نسبت به سال قبل فرق کرده است. با کمک کادر فنی و اعتمادشان نسبت به من، شرایط خوبی دارم و از این بابت خداراشکر می کنم.کریمی در مورد ترافیک هافبک ها در سپاهان گفت:در خط هافبک ترافیک داریم و این مساله هم به ما بازیکنان کمک می کند که یک رقابت دوستانه داشته باشیم و هم اینکه باعث پیشرفت مان می شود.محمد کریمی در خصوص اینکه عملکرد سپاهان را در نیم فصل اول چطور می بیند، گفت: فکر می کنم در کل عملکرد خوبی در نیم فصل اول داشتیم البته می توانستیم در بعضی از بازی ها عملکرد بهتری داشته باشیم. درون زمین آرامشی داریم که از طرف کادرفنی به خصوص محرم نویدکیا به کل تیم تزریق و باعث شده که اگر هم در یک بازی عقب بودیم بتوانیم دوباره برگردیم و نتیجه را عوض کنیم.هافبک سپاهان در مورد انتقاداتی که به بخش دفاعی این تیم به خصوص مدافعان و دروازه بان می شود، گفت: انتقادهایی در بخش دفاعی مطرح می شود ولی به نظرم هم در خط دفاع و هم درون دروازه بهترین ها را داریم. چند گل را از پنالتی، ضربات کرنر یا ایستگاهی خوردیم اما تلاش کردیم به کمک کادرفنی این مشکلات را برطرف کنیم. تا حدودی توانستیم در این کار موفق باشیم و مطمئن باشید در نیم فصل دوم بهتر هم می شویم.کریمی در مورد اینکه جزو معدود فوتبالیست های ایران است که فعالیتی در فضای مجازی ندارد گفت:بله، من در فضای مجازی فعالیتی ندارم و ترجیح می دهم فعالیت نداشته باشم. به این صورت راحت تر هستم ولی شاید در آینده فعالیتی داشته باشم!کریمی در مورد اینکه بسیاری جنگ قهرمانی لیگ بیستم را بین سپاهان و پرسپولیس در نیم فصل دوم می دانند، گفت: بله، قطعا همینطور است. سپاهان هر سال مدعی قهرمانی بوده و امسال هم با قدرت برای قهرمانی می جنگیم. پرسپولیس و چند تیم دیگر هم مدعی هستند اما امیدوارم آخر فصل بتوانیم با قهرمانی مردم اصفهان و هوادارن سپاهان را خوشحال کنیم. این واقعا حق هواداران ما است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " محمد کریمی: محرم نویدکیا به سپاهان آرامش تزریق کرده است / امیدوارم قهرمان شویم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×