روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعید آذری: نیم فصل دوم وحشتناک‌ تری در انتظار تیم‌ ها است از منبع طرفداری. "

سعید آذری: نیم فصل دوم وحشتناک‌ تری در انتظار تیم‌ ها است

سعید آذری صحبت هایی را در مورد فولاد عنوان کرد.او در خصوص نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر ادامه داد:نیم فصل اول یکی از سخت ترین نیم فصل های فوتبال بود، تیم ها همه تا آخرین لحظه مبارزه کردند به جز بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان سایر بازی ها به هم نزدیک بود، نهایتاً یک یا ۲ گل فاصله بین تیم ها بود. برخی تیم ها جایگاهشان پایین جدول نیست و نیم فصل دوم وحشتناک تری در انتظار تیم هاست. پرسپولیس سال قبل ۳۱ و سپاهان ۲۹ و امسال ۳۰ و ۲۸ امتیاز داشتند که این روند نشان می دهد نیم فصل اول قوی داشتیم.سعید آذری در خصوص عملکرد تیم فوتبال فولاد خوزستان در نیم فصل اول بیان کرد:به نظرم استحقاق این را داشتیم که ۵ امتیاز بیشتر داشته باشیم، اما عملکرد تیم خوب بود. نیم فصل اول کمی دچار تغییرات شدیم و تازه در حال یکدست شدن هستیم؛ علاوه بر این در نیم فصل اول در خوزستان اذیت شدیم، اما در نیم فصل دوم منسجم تر و هماهنگ تر خواهیم بود.مدیرعامل فولاد خوزستان در ارتباط با تعداد تساوی های پرشمار این تیم، عنوان کرد:۸ تساوی و ۲ باخت داشتیم که نشان می دهد انسجام دفاعی خوبی داشتیم. کارمان در خانه سخت تر شده و تیم ها با اصول دفاعی مقابل ما قرار می گیرند. باید در نیم فصل دوم راهکار بهتری داشته باشیم تا بالای جدول باشیم.او در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی فولاد خوزستان هم بیان کرد:پنجره کماکان بسته است و اتفاقی نمی افتد و با همین تیم به آسیا می رویم، اما اتفاقی که احتمالا نمی افتد باز شدن پنجره است. در حال حاضر اجازه جدایی به بازیکنی را نمی دهیم مگر اینکه دلش با تیم نباشد؛ به زور نمی توان بازیکن را نگه داشت. فعلاً دو بازیکن بدون هماهنگی در تمرینات حاضر نشدند و تکلیف آن ها تا چهارشنبه مشخص می شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سعید آذری: نیم فصل دوم وحشتناک‌ تری در انتظار تیم‌ ها است از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×