روی خط خبر

  • تازه ترین ها
  • طرفداری
  • سخنگوی باشگاه شهر خودرو: شکوری خبر توافق با ما را از کجا آورده؟ / شکایت از پرسپولیس با جدیت پیگیری می شود

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سخنگوی باشگاه شهر خودرو: شکوری خبر توافق با ما را از کجا آورده؟ / شکایت از پرسپولیس با جدیت پیگیری می شود از منبع طرفداری. "

سخنگوی باشگاه شهر خودرو: شکوری خبر توافق با ما را از کجا آورده؟ / شکایت از پرسپولیس با جدیت پیگیری می شود

جواد طاری بخش سخنگوی باشگاه شهرخودرو نسبت به اظهارات ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.به گزارش طرفداری، جواد طاری بخش در خصوص اظهارات ابراهیم شکوری مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس با شهر خودرو به توافق رسیده است به فارس گفت:نمی دانم معاون باشگاه پرسپولیس توافق با ما را از کجا آورده اما باشگاه شهر خودرو به AFC شکایت کرده و با جدیت به دنبال وصل طلب مان بابات انتقال آقای گل محمدی هستیم.طاری بخش افزود:چند روز پیش آقای فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و حتی خود آقای شکوری صحبت کرد که در همان صحبت ها هم مسئولان این باشگاه به دنبال خریدن زمان و همچنین دادن وعده بودند. با این وجود شرایط باشگاه ما به شکلی است که به طلب مان از پرسپولیس نیاز مبرم داریم و هر شکلی به دنبال وصول آن هستیم.سخنگوی باشگاه شهر خودرو تاکید کرد:تعجب من از آقای شکوری این است که چطور از مبلغ بدهی باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو بی اطلاع است چون او زمانی در فدراسیون فوتبال حضور داشت و نامه های ارائه شده بابت باشگاه ها و مسائل کلی ابتدا توسط او بررسی می شد. مگر می شود کسی که جای دبیر کل فدراسیون فعالیت می کند از رقم دقیق بدهی یک باشگاه خبر نداشته باشد؟طاری بخش افزود:ما دنبال دریافت حق باشگاه شهر خودرو هستیم و بهتر است معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص چگونگی پرداخت بدهی این باشگاه به شهر خودرو توضیح بدهد. تاکید می کنم هیچ توافقی با پرسپولیس انجام ندادیم و اتفاقا وکیل باشگاه ما دائم با کنفدراسیون فوتبال آسیا مکاتبه می کند تا مطالبات باشگاه را دریافت کنیم. باشگاه شهرخودرو در این مدت به دنبال این بود که حق قانونی خود را به صورت مسالمت آمیز دریافت کند اما باشگاه پرسپولیس ظاهرا دوست دارد زمان بخرد یا رقم پرداختی به ما را کم کند در حالی که به هیچ عنوان با گذشت مدت طولانی از بدحسابی این باشگاه، از مواضع خود کوتاه نخواهیم آمد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سخنگوی باشگاه شهر خودرو: شکوری خبر توافق با ما را از کجا آورده؟ / شکایت از پرسپولیس با جدیت پیگیری می شود از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×