روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جعفر سمیعی: به دنبال شهرت نیستم / وظیفه دارم منافع باشگاه پرسپولس را دنبال کنم از منبع طرفداری. "

جعفر سمیعی: به دنبال شهرت نیستم / وظیفه دارم منافع باشگاه پرسپولس را دنبال کنم

جعفر سمیعی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، جعفر سمیعی در ابتدا به میزان گفت:بنده وظیفه دارم به عنوان مدیرعامل منافع باشگاه پرسپولس را دنبال کنم و نه جریان های خاص.سمیعی افزود:به هیچ عنوان به دنبال کسب شهرت نیستم که اقداماتی انجام شود و اسم من مطرح شده اما باشگاه در دراز مدت چه از نظر فنی و چه اقتصادی متحمل ضرر شود. خطاب به هواداران عزیز هم می گویم که از زحمات و حمایت های آنها قدردانی می کنیم اما به هر قیمتی و با هر شرایطی حاضر به عقد قرارداد با هر بازیکنی نیستیم.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد:با هماهنگی مستقیم با کادرفنی کارها را جلو می بریم و امیدوارم هواداران عزیز هم به مدیریت و هم به گل محمدی و کادر ایشان اعتماد داشته باشند. لیست سرمربی مشخص و مذاکرات اصولی بر اساس همین لیست در حال انجام است.سمیعی در پایان گفت:برخی از نام هایی که در شبکه های اجتماعی به عنوان گزینه باشگاه بر سر زبان ها افتاده اصلا در لیست کادرفنی قرار ندارند و برخی جریان های خاص که در زمان خودش به فعالیت های آنها رسیدگی خواهد شد، این اسامی را مطرح می کنند. باز هم تاکید می کنم به هر قیمتی بازیکن نمی گیریم و منافع و آرامش باشگاه پرسپولیس نسبت به هر چیزی برای ما در اولویت قرار دارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جعفر سمیعی: به دنبال شهرت نیستم / وظیفه دارم منافع باشگاه پرسپولس را دنبال کنم از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×