روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه تغییرات در گل گهر؛ رئیس هیات مدیره مشخص شد از منبع طرفداری. "

ادامه تغییرات در گل گهر؛ رئیس هیات مدیره مشخص شد

به گزارش طرفداری، گل گهری ها که در روزهای اخیر اعضای هیات مدیره خود را تغییر یافته دیدند امروز نیز با رئیس جدید هیات مدیره آشنا شدند و به این ترتیب محمد اسفندیارپور توانست بیشرین رای را برای نشستن روی صندلی رئیس هیات مدیره به دست بیاورد. در این جلسه اصغر حدیدی نیز توانست به عنوان نایب رئیس هیات مدیره انتخاب شود. در حالی که پیش از این گفته می شد به احتمال فراوان محمد جواهری نیز از سمت مدیرعاملی این تیم کنار خواهد رفت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد تا جواهری پس از خروج از هیات مدیره باشگاه، کماکان به عنوان مدیرعامل به کار خود ادامه خواهد داد.پس از برگزاری آخرین دیدار گل گهری ها در نیم فصل اول فوتبال ایران که برابر پرسپولیس برگزار شد و با شکست سنگین تیم سیرجانی به پایان رسید تغییر و تحولاتی در مجموعه مدیریتی گل گهر پدید آمد.محمد اسفندیارپور یکی از اعضای تازه پیوسته به هیات مدیره باشگاه گل گهر است که پیش از این به عنوان مدیر منابع انسانی کارخانه گل گهر نیز به فعالیت می پرداخت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ادامه تغییرات در گل گهر؛ رئیس هیات مدیره مشخص شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×