روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروز قربانی: این همه انتقاد از محمود فکری و استقلال عجیب است؛ شاید اتاق فکری وجود دارد! از منبع طرفداری. "

پیروز قربانی: این همه انتقاد از محمود فکری و استقلال عجیب است؛ شاید اتاق فکری وجود دارد!

پیروز قربانی معتقد است استقلال وضعیت چندان بدی ندارد.به گزارش طرفداری، پیروز قربانی وضعیت تیم سایپا را برای شروع نیم فصل دوم مطلوب خواند و به تسنیم گفت:شرایط تیم ما خوب است. سایپا از لحاظ سبک بازی پیشرفت کرده، ولی در نتیجه گیری باید بهتر عمل کنیم تا به آن چیزی که هدف مان است، دست پیدا کنیم. البته یکسری محدودیت ها هم داریم و با اینکه دنبال جذب چند بازیکن هستیم، ولی مسائل مالی کارمان را سخت کرده است. بازیکنان هم مبالغ کلانی پیشنهاد می دهند، ولی با این حال تلاش می کنیم تا چند بازیکن را به تیم اضافه کنیم.پیروز قربانی درباره دیدار سایپا برابر پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت:ما بازی سختی با پرسپولیس داریم. پرسپولیس تیم باکیفیتی است، ولی ما در این بازی با هدف برد به میدان خواهیم رفت. بازیکنان جوان سایپا انگیزه زیادی برای بازی با پرسپولیس دارند و این یک امتیاز مثبت برای ما به شمار می آید. ما از لحاظ سبک بازی جزو سه چهار تیم برتر لیگ هستیم و امیدوارم بچه های سایپا در این فصل از لحاظ امتیازگیری هم به آنچه لیاقتش را دارند، برسند. ما هشت مساوی داشتیم، ولی با قاطعیت می گویم که از این هشت بازی باید در چهار مسابقه برنده می شدیم و اگر این اتفاق رخ می داد الان هشت امتیاز بیشتر داشتیم.قربانی در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در این فصل قهرمان خواهد شد؟»، گفت:بازی های این فصل قابل پیش بینی نیست و فاصله تیم ها هم به هم نزدیک است. برخی تیم ها با زور بازیکن نتیجه می گیرند و برخی تیم ها هم جدا از اینکه نفرات خوبی دارند، در تاکتیک تیمی هم عملکرد بسیار خوبی دارند. به نظر من تیمی قهرمان خواهد شد که جدا از در اختیار داشتن بازیکنان باکیفیت، از لحاظ تاکتیکی هم قوی باشد.مدافع پیشین استقلال در مورد وضعیت این تیم و انتقادهایی که از محمود فکری صورت گرفته است، هم گفت:استقلال در رده سوم قرار دارد و فاصله اش با صدرنشین لیگ چهار امتیاز است، این در حالی است که آنها در مقطعی هم صدرنشین بودند. از نظر من این همه انتقاد از فکری و استقلال عجیب است و شاید اتاق فکری که سرمربی استقلال می گوید، وجود داشته باشد.قربانی در پایان گفت:فکر می کنم استقلال بیشترین ضربه را از فضای مجازی می خورد. خیلی ها که کانال های هواداری را دنبال می کنند از فوتبال چیزی نمی دانند، ولی برای استقلال حاشیه درست می کنند. آیا بستن این کانال ها برای استقلال کار سختی است؟ استقلال الان از بایرن مونیخ، رئال مادرید و بارسلونا هم بیشتر کانال دارد! متأسفانه فضای مجازی به استقلال ضربه زده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیروز قربانی: این همه انتقاد از محمود فکری و استقلال عجیب است؛ شاید اتاق فکری وجود دارد! از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×