روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فیفا شکایت برادر برانکو از پرسپولیس را رد کرد از منبع طرفداری. "

فیفا شکایت برادر برانکو از پرسپولیس را رد کرد

فدراسیون جهانی فوتبال، شکایت زلاتکو ایوانکوویچ از پرسپولیس را رد کرد.به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با پیگیری بخش بین الملل باشگاه و ارائه مستندات در قالب لایحه ارسالی، شکایت زلاتکو ایوانکوویچ هم برای دریافت پاداش آسیایی از سوی کمیته تعیین وضعیت فیفا مردود اعلام شد. فدراسیون جهانی فوتبال در حکمی که روز گذشته، دوشنبه، ابلاغ شد و امروز به دست مدیریت باشگاه رسید، اعلام کرد پرونده مذکور با تک داور ایتالیایی بررسی شد و پس از بررسی ادعا و دفاعیه ارایه شده، رای خود را به سود باشگاه پرسپولیس و در رد درخواست پاداش فینال آسیایی از سوی مربی پیشین سرخپوشان صادر کرده است.باشگاه پرسپولیس با توجه به پرداخت پاداش حضور در فینال رقابت های سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا و عدم حضور نامبرده در رقابت های فصل 2020 آن مسابقات، این ادعا را وارد ندانسته بود و طبق حکم فیفا، شکایت زلاتکو ایوانکوویچ هم بی اثر شد تا دومین پرونده شکایت علیه پرسپولیس مختومه شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " فیفا شکایت برادر برانکو از پرسپولیس را رد کرد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×