روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزییات توافق تازه پرسپولیس و کارگزار؛ همکاری از سر ناچاری از منبع طرفداری. "

جزییات توافق تازه پرسپولیس و کارگزار؛ همکاری از سر ناچاری

صبح امروز یک خبرگزاری در خبری اعلام کرد باشگاه پرسپولیس و کارگزار این باشگاه تا سال 1400 به همکاری خود ادامه می دهند، بد نیست نگاهی به جزییات و روند توافق بین طرفین داشته باشیم.به گزارش طرفداری، پرسپولیس و کارگزار سال 1398 قراردادی با یکدیگر منعقد کردند که مدت آن 3+2 سال است. در این قرارداد کارگزار باشگاه پرسپولیس اعلام کرد 80 درصد درآمدی که آن ها کسب کنند به باشگاه پرسپولیس می رسد و 20 درصد آن هم به کارگزار.این قرارداد در زمان مدیران پیشین پرسپولیس منعقد شده بود و زمانی که جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس انتخاب شد، همه چیز فرق کرد. سمیعی اعلام کرد این قرارداد را قبول ندارد و می خواهد خود باشگاه پرسپولیس به صورت مستقل درآمدزایی کند.کارگزار در پاسخ به جعفر سمیعی اعلام کرد به جز مواردی که در قرارداد آن ها ذکر شده، سرخ ها می توانند به صورت مستقل درآمدزایی کنند. سمیعی این موضوع را پذیرفت و تا مدتی وضعیت به همین شکل بین پرسپولیس و کارگزار ادامه پیدا کرد.با این حال زمانی که اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس مشخص شدند و صدری رییس هیات مدیره شد، اعلام کرد این قرارداد را قبول ندارد و خواهان قطع همکاری با کارگزار شد.این بار خبری از مخالفت کارگزار نبود و آن ها عقب نشینی کرده و اعلام کردند با توجه به شرایط کرونایی و اینکه درآمد خوبی به دست نیاوردند، می خواهند قرارداد خود با پرسپولیس را فسخ کنند. کارگزار این بار اعلام کرد حاضر نیست هیچ امتیاز اضافه ای به پرسپولیس بدهد و اگر طرف مقابل هم اصرار به فسخ دارد، بهتر است همکاری طرفین قطع شود.در همین راستا قرار شد جلسه ای پرسپولیس و کارگزار با حضور وزارت ورزش برگزار شود. در این جلسه و با وساطت وزارت ورزش قرار شد دو طرف فعلا به همکاری با یکدیگر ادامه دهند و به نوعی بین آن ها آتش بس شکل گرفت.آن ها قراردادی 3+2 ساله بستند و اواسط سال 1400، دو سال نخست این قرارداد به اتمام می رسد و دو طرف می توانند تا 3 سال دیگر این قرارداد را تمدید کنند ولی بعید به نظر می رسد این اتفاق رخ دهد چرا که در حال حاضر با توجه به درآمدی که باشگاه پرسپولیس دارد، نه کارگزار راضی است و نه باشگاه.کارگزار باشگاه اعلام کرده آن قدری که هزینه کرده درآمد به دست نیاورده و از آن سو سرخ ها هم اعلام کردند پولی که از کارگزار به دست می آورند کفاف هزینه های این باشگاه را نمی دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزییات توافق تازه پرسپولیس و کارگزار؛ همکاری از سر ناچاری از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×