روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سهیل مهدی: از ابتدا هم قرار نبود استقلال - پدیده در تاریخ ۸ خرداد برگزار شود از منبع طرفداری. "

سهیل مهدی: از ابتدا هم قرار نبود استقلال - پدیده در تاریخ ۸ خرداد برگزار شود

سهیل مهدی در خصوص آخرین وضعیت برگزاری بازی های معوقه لیگ برتر صحبت هایی را انجام داده است.به گزارش طرفداری، سهیل مهدی درباره دلیل برگزاری دیدار تراکتور مقابل ماشین سازی در روز ۸ خرداد و با وجود اینکه این تیم هم مانند استقلال که دیدارش مقابل پدیده در همان روز برگزار نمی شود یک بازیکن ملی پوش دارد به فارس گفت:صحبت هایی برای برگزار نشدن بازی تراکتور در آن زمان بود اما درخواستی مطرح نشد . از ابتدا هم قرار نبود تیم استقلال در روز ۸ خرداد مقابل پدیده بازی کند و ما هم اعلام نکرده بودیم که این مسابقه قرار است در آن زمان برگزار شود.مهدی افزود:تیم تراکتور خلاف استقلال دو بازی عقب افتاده پیش رو دارد که یکی از آنها دیدار با ماشین سازی و دیگری سوپرجام با پرسپولیس است. هر زمان فضا به ما اجازه بدهد احتمال دارد در همان روزی که بازی استقلال مقابل پدیده را برگزار می کنیم، سوپرجام هم انجام شود. ما براساس تقویم مسابقات زمان بازی استقلال و پدیده را تعیین می کنیم و در همان روز هم احتمال دارد دیدار تراکتور و پرسپولیس در سوپرجام برگزار شود.مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت:ما برای برنامه ریزی مسابقات نظر اسکوچیچ را هم جویا شده ایم و طبق همان برنامه ریزی مسابقات معوقه را انجام می دهیم. در صحبتی هم که روز گذشته با مسئولان تراکتور انجام دادیم متوجه شدند از ابتدا هم قرار نبوده دیدار استقلال و پدیده در تاریخ ۸ خرداد برگزار شود.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " سهیل مهدی: از ابتدا هم قرار نبود استقلال - پدیده در تاریخ ۸ خرداد برگزار شود از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×