روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عملکرد کمال کامیابی نیا در پست غیر تخصصی دفاع میانی از منبع طرفداری. "

عملکرد کمال کامیابی نیا در پست غیر تخصصی دفاع میانی

کمال کامیابی نیا در 6 بازی در پست غیر تخصصی دفاع میانی بازی کرده است.به گزارش طرفداری، کمال کامیابی نیا، هافبک پرسپولیس در فصل جاری همانند گذشته، در دو پست هافبک دفاعی و دفاع میانی برای گل محمدی بازی کرده است. او بسته به نیاز کادر فنی در برخی بازی ها در پست تخصصی اش به میدان رفته و هر گاه پرسپولیس با محرومیت یا مصدومیت مدافعان میانی اش مواجه شد، در پست دفاع مرکزی بازی کرده و نگاهی به آمار نشان می دهد در پست غیر تخصصی دفاع وسط هم عملکرد بسیار خوبی داشته است.او از ابتدای لیگ بیستم و در مجموع ۶ دیدار به عنوان دفاع وسط در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته است. او در ۵ بازی مقابل تیم های ماشین سازی، تراکتور، مس رفسنجان، پیکان و گل گهر در نیم فصل نخست و در غیاب محمدحسین کنعانی زادگان و یک بازی مقابل ذوب آهن در نیم فصل دوم لیگ برتر، با توجه به محرومیت سیدجلال حسینی به میدان رفته است. پرسپولیس در 6 بازی که از کمال کامیابی نیا به عنوان دفاع میانی بهره برده، 4 بار کلین شیت کرده و تنها 2 گل دریافت کرده است. جالب این که هرگاه کامیابی نیا به عنوان مدافع میانی در ترکیب حضور داشته پرسپولیس شکست نخورده و آمار او در این پست غیر تخصصی 100 درصد پیروزی بوده است.با این آمار دراگان اسکوچیچ کامیابی نیا را به تیم ملی فرا خواند تا از این بازیکن در موقع لزوم در دو پست حساس هافبک دفاعی و دفاع میانی بهره ببرد.گفتنی است کمال کامیابی نیا به عنوان کاپیتان چهارم پرسپولیس با ۱۸۵ بازی و ۲۰ گل زده با پیراهن پرسپولیس در هر ۴ قهرمانی پیاپی این تیم به همراه برانکو، کالدرون و گل محمدی حضور داشته است.بیشتر بخوانید:بازگشت کمال کامیابی نیا به خط دفاعی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " عملکرد کمال کامیابی نیا در پست غیر تخصصی دفاع میانی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×