روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1400/3/6؛ ویارئال، قهرمان لیگ اروپا شد از منبع طرفداری. "

بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1400/3/6؛ ویارئال، قهرمان لیگ اروپا شد

صبح روز پنجشنبه، ششم خرداد، با بسته خبری صبحانه ورزشی در رسانه طرفداری همراه شما هستیم. این بسته را هم به صورت مجزا و هم به شکل کامل، می توانید در سایت و کانال تلگرامی طرفداری مشاهده کنید.کمک های مردمی پرسپولیس از دو میلیارد تومان گذشتمبلغ قابل توجهی به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شده است.به گزارش طرفداری، در حالی که تنها دو هفته از کمپین مالی باشگاه پرسپولیس گذشته و این مدت زمان طولانی محسوب نمی شود اما هواداران پرسپولیس رقم قابل توجهی را به باشگاه کمک کرده اند. خبرهای دریافتی طرفداری حاکی از آن است که این رقم به بیش از 2 میلیارد و سیصد میلیون تومان رسیده و همچنان در حال افزایش است.گفتنی است در ابتدای این پروژه کمتر کارشناسی پیش بینی می کرد رقم قابل توجهی نصیب باشگاه شود اما با توجه به اطمینانی که هواداران پرسپولیس به سمیعی و شکوری داشتند، رقم خوبی تنها پس از گذشت دو هفته به حساب اعلام شده واریز شده است.سردار آزمون بهترین بازیکن فصل لیگ روسیه شدسردار آزمون بهترین بازیکن فصل لیگ روسیه لقب گرفت.به گزارش طرفداری، با اعلام سازمان لیگ فوتبال روسیه، سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ که در این فصل از مسابقات با نمایش درخشان خود با زنیت قهرمان لیگ شده بود، به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ روسیه انتخاب شد. گفتنی است، این انتخاب با آرای سرمربی تیم ملی روسیه، کاپیتان های تیم های لیگ، سرمربیان باشگاه های لیگ روسیه و کارشناسان فوتبالی انتخاب شده است.بیانیه مشترک بارسلونا، یوونتوس و رئال مادرید در خصوص اقدامات انضباطی یوفا علیه سوپرلیگبارسلونا، یوونتوس و رئال مادرید یک بیانیه جدید در محکوم کردن اقدامات یوفا صادر کردند.به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی بارسلونا، روز گذشته (4 خرداد) اعلام شد که کمیته انضباطی یوفا روند قانونی لازم برای برخورد قاطعانه با 3 باشگاه بارسلونا، یوونتوس و رئال مادرید که هنوز به سوپرلیگ اروپا پایبند هستند را آغاز کرده است. حالا این باشگاه ها در یک بیانیه رسمی، اقدامات یوفا را محکوم کردند و آن را غیرقانونی خواندند.رسمی؛ آنتونیو کونته از اینتر جدا شدمطابق انتظار آنتونیو کونته از اینتر جدا شد و به 2 سال فعالیت موفق خود در این باشگاه خاتمه داد.با تایید باشگاه اینتر؛ آنتونیو کونته با توافقی دو طرفه از این باشگاه جدا شده است. به نقل از فابریتزیو رومانو؛ کونته 7 میلیون یورو به عنوان غرامت دریافت می کند. او خواهان تقویت ترکیب با انجام چند خرید بود درحالیکه سران اینتر به دلایل مالی مجبور به تامین 80 میلیون یورو از طریق فروش بازیکنان هستند.ویارئال (11) 1-1 (10) منچستریونایتد؛ قهرمانی زیر دریایی های زرد با آقای متخصصویارئال با شکست دادن منچستریونایتد در ضربات پنالتی، قهرمان فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ اروپا شد. فوری؛ زین الدین زیدان از رئال مادرید جدا می شوددر ماه های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده زین الدین زیدان مطرح بوده است. سرمربی فرانسوی رئال مادرید قصد دارد از این تیم جدا شود و تصمیم قطعی خود را گرفته است.فابریتزیو رومانو دقایقی پیش اعلام کرد زیدان تصمیم خود را گرفته و به زودی از رئال مادرید جدا می شود. باید منتظر اخبار جدید در مورد جانشین های زیدان باشیم. از مکس الگری و رائول گونزالس به عنوان گزینه های جانشین زیدان نام برده شده است.علی بیرو، طارمی و عزت اللهی در اردوی تیم ملیسرخابی ها در تمرین تیم ملی

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " بسته کامل خبری صبحانه ورزشی طرفداری 1400/3/6؛ ویارئال، قهرمان لیگ اروپا شد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×