روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رونمایی از کارت آیکان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران؛ رحمان رضایی از منبع طرفداری. "

رونمایی از کارت آیکان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران؛ رحمان رضایی

یکی از مدافعان فوق العاده فوتبال ما، کسی که خاطرات زیادی را با لباس ملی برای ما رقم زد، رحمان رضایی است. فوتبال ایران در تاریخ خود مدافعان فوق العاده زیادی داشته که رحمان رضایی یکی از آنها است. فوتبال برای رحمان رضایی از نساجی مازندران آغاز شد. در پی یافتن تجربه و بازی رحمان رضایی جوان به برق تهران ملحق شد و از همان زمان بود که او استعداد بالای خود را نشان داد. دوران حضور رحمان رضایی در برق زیاد نبود و راهی راه آهن شد. در راه آهن هم اتفاقی نیفتاد و سرانجام رحمان راهی ذوب آهن شد. تیمی که او به مدت پنج سال در آن حضور داشت و پس از آن، زمان لژیونر شدن رحمان رضایی از راه رسیده بود. رحمان رضایی پس از سال ها از ذوب آهن جدا شد و به سری آ رفت. پروجا، مسینا و لیورنو تیم هایی بودند که رحمان رضایی در شش سال حضورش در سری آ در آنها بازی کرد و به افتخارآفرینی پرداخت. بدون شک رحمان رضایی یکی از بهترین و موفق ترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران به حساب می آید. پس از 6 فصل، رحمان رضایی به ایران برگشت و راهی پرسپولیس شد. دوران حضور رحمان رضایی در پرسپولیس زیاد نبود. الاهلی قطر، شاهین بوشهر و پیکان دیگر تیم هایی بودند که رضایی در آنها توپ زد و پس از آن رسما اعلام بازنشستگی کرد و وارد دنیای مربیگری شد. اکنون رضایی یکی از مربیان جوان و خوب فوتبال ایران به شمار می رود. حال زمان پرداختن به کارت های رحمان رضایی است.اولین کارت که از رحمان رضایی منتشر کردیم به دوران اولیه فوتبال او مربوط می شود. جایی که رحمان پنج سال از فوتبالش را آنجا بود. ذوب آهن اصفهان تیمی بود که رحمان رضایی خاطرات زیادی با آن تیم دارد. دومین کارت منتشر شده از رحمان رضایی به دوران لژیونر بودنش مربوط است. وقتی که او عضوی مهم از تیم مسینا بود. ستاره خط دفاعی سال های دور ایران در تیم مسینا 107 بازی انجام داد و دو گل نیز برای این تیم زد. سومین کارت رضایی به دوران ملی او مربوط است. رحمان رضایی 54 بازی و 3 گل ملی در کارنامه خود دارد. رحمان رضایی"نکته: طرفداری در ریتینگ های داده شده دقت به خرج داده اما این نمرات شاید در برخی نقاط و اندکی در مغایرت با واقعیت باشند"دیگر نکته قابل ذکر این است که طرفداری در انتشار این کارت ها ترتیب خاصی در نظر ندارد و مقیاس سنجش کارت ها، ریتینگ های داده شده استبیشتر بخوانید

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رونمایی از کارت آیکان بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران؛ رحمان رضایی از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×