روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رافت: اسکوچیچ با ترکیب اصلی پرسپولیس می‌ توانست بحرین و عراق را شکست دهد از منبع طرفداری. "

رافت: اسکوچیچ با ترکیب اصلی پرسپولیس می‌ توانست بحرین و عراق را شکست دهد

پایان رافت، پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با بازی پرسپولیس و ذوب آهن گفتگویی انجام داد.به گزارش طرفداریو به نقل از میزان، رافت در ابتدا اظهار داشت:نیمه اول دو تیم سعی داشتند بیشتر یکدیگر را ارزیابی کنند، اما پرسپولیس روی یک اشتباه فردی گل خورد. سرخپوشان در نیمه دوم فوق العاده بودند و سرعت انتقال توپ آنها مثال زدنی بود. تعویض های یحیی خیلی خوب جواب دادند و هر دو نفر گل زدند. معتقدم گل عبدی آفساید نبود.مهاجم اسبق سرخپوشان در خصوص عملکرد مهدی عبدی در این روز ها گفت:عبدی بازیکن تاثیرگذاری بوده است. بیشتر توپ ها در خط حمله به او ختم می شوند. او با انرژی جوانی و قدرت دریبلینگ بالا آینده درخشانی دارد. او باید در مسائل روحی روانی و فنی بیشترین تلاش را از خود نشان دهد تا انشالله همیشه برای پرسپولیس تاثیرگذار باشد.وی درباره غیبت چند بازیکن پرسپولیس و تاثیر آنها در بازی مقابل ذوب آهن تصریح کرد:پرسپولیس بازیکنانی با قابلیت بازی در چند پست دارد. کمال کامیابی نیا به خوبی در دفاع آخر بازی کرد و حتی احمد نوراللهی هم این قابلیت را دارد. امیری در دفاع چپ می درخشد و پهلوان و شیری هم قابلیت بازی در این پست را دارند. شکست دادن پرسپولیس در ایران و آسیا بسیار سخت شده است.پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با حواشی پیش از بازی در اصفهان گفت:زمان ما هم از این جنجال ها و حواشی زیاد بود. پیروانی و گل محمدی این شرایط را به خوبی می شناسند و می توانند به آرامش بازیکنان کمک کنند. دیدیم که این جو نتوانست بر عملکرد سرخپوشان اثر بگذارد.وی در خصوص فهرست تیم ملی و نفراتی که جای آنها خالی است عنوان کرد:به نظرم بهتر بود اسکوچیچ به خود زحمت ندهد و از گلر تا فوروارد را از پرسپولیس انتخاب کند. او با این کار ضرر نمی کرد و می توانست بحرین و عراق را شکست دهد. تیم فعلی پرسپولیس بسیار پخته و کامل شده و به یک وحدت تاکتیکی رسیده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " رافت: اسکوچیچ با ترکیب اصلی پرسپولیس می‌ توانست بحرین و عراق را شکست دهد از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×