روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزییات کمک های مردمی به پرسپولیس؛ شرکت بیش از ۳۲ هزار هوادار از منبع طرفداری. "

جزییات کمک های مردمی به پرسپولیس؛ شرکت بیش از ۳۲ هزار هوادار

جزییات جالبی از کمک های مردمی به باشگاه پرسپولیس منتشر شده است.به گزارش طرفداری و به نقل از میزان، از حدود ۱۰ روز پیش بود که باشگاه پرسپولیس رسماً یک شماره کارت و یک کد دستوری را به هوادارانش اعلام کرد تا آنها هر کدام نسبت به وسع مالی شان مبلغی را برای کمک به این باشگاه واریز کنند.تا امروز بیش از ۲ میلیارد تومان از طرف هواداران پرسپولیس به این باشگاه پرداخت شده است که با توجه به تعداد روز های گذشته از شروع این طرح مبلغ خوبی است. حالا جزییات جالبی از این طرح منتشر شده است.تا امروز بیش از ۳۲ هزار هوادار در طرح باشگاه پرسپولیس مشارکت داشته اند و میانگین کمک مالی این هوادارن به باشگاه پرسپولیس ۶۰ هزار تومان بوده است.حالا اگر تعداد هوادارانی که کمک مالی کرده اند به ۱۰۰ هزار نفر برسد، مبلغ جمع شده نزدیک به ۷ میلیارد تومان خواهد رسید و اگر یک میلیون هوادار از ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس با همین میانگین ۶۰ هزار تومان مشارکت کنند، مبلغ جمع شده به نزدیک ۶۰ میلیارد تومان خواهد رسید که با این ۶۰ میلیارد تومان قسمت اعظمی از مشکلات مالی پرسپولیس حل می شود.باید دید در نهایت چه تعداد از هواداران پرسپولیس در این طرح شرکت می کنند و چه مقدار پول از این طریق جمع خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " جزییات کمک های مردمی به پرسپولیس؛ شرکت بیش از ۳۲ هزار هوادار از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×