روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییرات گسترده در آکادمی باشگاه پرسپولیس از منبع طرفداری. "

تغییرات گسترده در آکادمی باشگاه پرسپولیس

قرار است طی روزهای آینده شاهد تغییراتی در مجموعه فنی تیم های پایه پرسپولیس باشیم.به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس از نتایج تیم های پایه راضی نیست. هرچند مشخص نیست باشگاه به دنبال پیدا کردن استعدادهاست یا کسب نتیجه و هنوز نظر قاطعی در این مورد اعلام نکرده اما صحبت های چند ماه قبل ابراهیم شکوری نشان از این داشت که او از عملکرد تیم های پایه و مدیر آکادمی رضایت ندارد. آن هم در حالی که باشگاه پرسپولیس از نظر مالی توجه زیادی به تیم های پایه نداشته و مربیان و بازیکنان پایه ماه هاست از باشگاه طلب دارند.به هر روی آن چه قطعی به نظر می رسد این است که به زودی شاهد تغییراتی در کادر فنی برخی تیم های پایه و همین طور معرفی مدیر جدید تیم های پایه و آکادمی پرسپولیس خواهیم بود.این درحالی است که مسئولیت مدیر آکادمی و پایه ها در حال حاضر بر عهده محمد پنجعلی است و باید دید باشگاه قصد ادامه همکاری با او را دارد یا خیر.چند ماه قبل پس از مصاحبه ابراهیم شکوری و ابراز نارضایتی از نتایج تیم های پایه، محمد پنجعلی قضیه پرداخت نشدن قرارداد بازیکنان را مطرح کرد تا این موضوع و البته برخی مسائل دیگر، اختلافاتی بین او و مدیران باشگاه پیش بیاورد که تا حدی نیز رسانه ای شد اما با گذشت زمان، شرایط و روابط طرفین کمی بهتر شده است.مذاکره با حسن خانمحمدی، امامی فر و برخی دیگر از پیشکسوتان از جمله اقدامات باشگاه پرسپولیس در ماه های گذشته بود و باید دید در نهایت پنجعلی ماندنی است یا رفتنی.گفتنی است بین مربیان منصور هاشمی، سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی پرسپولیس از مجموعه جدا شده و به تیم گل گهر سیرجان پیوسته، مجید پروین سرمربی تیم جوانان استعفا کرد تا رضا جباری سرمربی تیم نوجوانان جانشین او شده و محمد برزگر که دستیار پروین بود هم از جمع سرخ ها جدا شود.ضمن این که احتمال ماندنی شدن مسعود زارعی در نونهالان و رضا جباری در تیم جوانان زیاد است و قطعا به جای مجید پروین و منصور هاشمی نیز گزینه هایی انتخاب خواهند شد.خانمحمدی، علیرضا محمد و نبی الله باقری ها هم به عنوان دستیار به فعالیت خود ادامه خواهند داد.در نهایت این طور که از شواهد و قرائن پیداست قرار است حسن خانمحمدی با ثبت قراردادی تازه، مسئولیت آکادمی پرسپولیس را برعهده بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تغییرات گسترده در آکادمی باشگاه پرسپولیس از منبع طرفداری. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×